Filmas online - Filmas Latviešu val,Komēdijas,dramma,fantastika,speles
???????


Online: 17
Viesi: 17
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 3 4 5 ... 128 129 »


Jaunas francūzietes Klodas domu labirintos ir daudz noslēpumu,kurus atklāt ir uzdots kvalificētam psihiatram doktoram Brenakam,kurš vēl nenojauš,ka šī lieta mainīs visu viņa dzīvi. Parīze notiek daudz nežēllīgu slepkavību kurās vaino 25-gadīgo sievieti Klodu,kuru psihiskā stāvoļa dēļ uzskata par nelīdzsvarotu. Tiesnesis nespēj slēgt lietu kamēr nav psihiatra gala slēdziena tāpēc Klodu nosūta uz psihiatrisko klīniku diagnožu neteikšanai.Klīnikā atklajas ka Klodai ir vairākas personības dubultošanās...

Trilleri | : |47    03.02.2017

Jauna meitene Džūlija De Martino aizgāja sava tēva un vecākā brāļa pēdās un izvēlējās ne visai piemērotu sievietei- pilote autorasacensībās.Viņai ir lieli panākumi taču tēva nāve izsit meiteni no sliedēm un viņai nākas pelnīt naudu un rūpēties par savu jaunāko brālīti.Džūlijai priekšā ir nopietnas sacensības kurām viņai jasagatavojas,lai uzvarētu un atdotu visus parādus un nepazaudētu māju. Viņai palīga nāk viņas vecākais brālis Loris,kuršpalidz meitenei vairāk izprast motoru jaudu un pašu trasi,taču ar Lorisa palīdzību viņš tai pat laikā sagāda māsai probrlemas kopā ar savu meiteni,tā ka Loris un viņa dzīves biedrene ir narkomāni.

Sports | : |35    03.02.2017

Multene uzņemts uz DC Komiksu sizeta par "Taisnīguma līgas" piedzīvojumiem.Dažādos valsts nostūros uzplaiksnī agresija no parasto cilvēku puses,kuri redz dažnedažādākos monstrus. Taisnīguma līga saprot,ka te ir iejaukti maģiskie spēki un viņiem jāsāk rīkoties.Patiesību var noskaidrot okultists Džons Kontantīns...

Asa sižeta | : |39    03.02.2017

Filmas varonis ir parasts puisis Toms,kurš dzīvo vienkāršu pusaudža dzīvi.Viņam ir simpātijas pret kādu klasesbiedreni Lūsiju,bet nekādus plānus uz viņu viņš neliek,lai ja nu kas,nebūtu jāsāpina pašam sevi. Sarunāto tikšanos ar Lūsiju izjauc kāda atsaldēto banda kura uzbrūk Tomam un sašauj viņu kā rezultātā pāris lauskas no mobīlā telefona trāpam viņam galvā,jo tieši tajā brīdi viņš mēģināja izsaukt palīdzību.Pēc pamošanās no komas viņš domā atsākt iepriekšējo dzīvi,bet drīz saprot ka tas neizdosies,jo atklāj sevi kādas neparastas spējas,atklājot šīs spējas viņam atveras jauns horizonts kurā viņš var kļūt par īstu sepervaroni.

Asa sižeta | : |46    03.02.2017

Filmas sižets risinās mierīga piekrastes pilsētiņa Barnambulā kura atrodas uz Dienvidiem no Austrijas.Netālu no pilsētiņas ir sala uz kuras dzivo pingvīni.Nejaukās un viltīgas lapsas ieradās uz salas un sāka ēst pingvīnēnus un pingvinu populācija tuvojās izmiršanas robežai.Pilsētiņas dzīvnieku rezervāta darbinieki sāka glābt pingvīnu populāciju,tā kā no tā bija atgarigs viņu darbs un rezervāta pastāvēšana.Lai māte nepazaudētu darbu,glābšanā iesaistās jauna meitene Olīvija ar savu vectēvu- fermeri un viņa uzticamo draugu suni vārdā Dīvainis.

Ģimenes filmas | : |44    02.02.2017

No senajiem laikiem cilvēcei rodas jautājumi vai pastāv dzīve pēc nāves?Vai ir citas pasaules dzivības?Vai var atdzīvināt mirušos? uz šiem un vēl daudziem jautājumiem cilvēki tāarī nespej rast atbildes,bet šīs filmas varoņi-studentu biedrība un mediķi mēgina atrast atbildes ar laborotorijas eksperimentiem!

Šausmu Filmas | : |45    02.02.2017

Filmas sižets norisinās postapokalipses pasaulē un kura cieš no nezināmiem vīrusiem.Cilvēce ir uz izmiršanas robežas vienīgais glābiņš ir inficētie bērni kuru intelekta līmenis ir augstaks neka pieaugušajiem un kuriem piemīt fantastiskas spējas. Bērnus tur ieslodzītus kada no armijas bāzēm bez iespējas saziņai ar ārpasauli un civilizāciju...tā kā tikai šie bērni var palīdzēt zinātniekiem atklat vakcīnu pret šiem vīrusiem.

Šausmu Filmas | : |51    02.02.2017

Māsas Līza un Keita dodas atputa uz Meksiku.Meitenes izīre kādu villu okeāna krasta,bet tikai Keita ta īsti priecājas par atputu no rūtinas un pierastās vides,Līza pardzīvo šķiršanos ar savu puisi un bedājas. Griba palīdzēt Līzai parvarēt šīs skumjas meitenes dodas un kādu vietējo bāru kur viņas iepazīstas ar puišiem kuri izklaide tūristus ar zemudens piedzīvojumiem ta saukto "Haizivs safari",neskatoties uz bailēm no dziļuma meitenes piekrīt niršanai,bet gadas kāda nelaime un viņas ir uz okeāna diben,bet apkart viņam baltas izsalkušās haizivis un ka meitenes izglāb?!

Trilleri | : |34    02.02.2017

Pec daudzkārtējiem Džeisona bīstamajiem piedzīvojumiem un slēpšanos no CRU viņš vēljoprojām atcerās kas viņš ir un par ko strādāja,bet daudzi neatklāti jautājumi nedod viņam mieru.Šāda dzīve puisim apnika un viņšnolemj pelnīt naudu piedaloties cīnās bez noteikumiem.Kamēr Borns beidz sevi nost viņa bijusi kolēģe Nikija Pārsone atrod dokumentus par Džeisona patieso pagatni tiešak sakot par viņa darbiem.

Asa sižeta | : |38    02.02.2017

Filma uzņemta uz realiem notikumiem par kādu vīrieti vārda Eduards Snoudens,kurš strādāja CRU.Veselības apstakļu dēļ Eduardam nācas aiziet no dienesta,bet par spīti visam viņš grib dienet savas valts labā. Būdams datorspecialists Snoudenu pienem darbā Nacionalas drosības aģentūra ASV,kur viņam ir pieeja pie pašiem slēptakajiem valsts failiem. Viņs atklaj ka valdība izspiego visus valsts iedzīvotajus un ne tikai ASV bet ari daudzās citās valstīs.Izpauzdams šo informaciju visaj pasaulej Snoudens kļust par pasu meklētāko personu visā pasaule.

Trilleri | : |29    02.02.2017

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Skrulll
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений