Filmas online - Filmas Latviešu val,Komēdijas,dramma,fantastika,speles
???????


Online: 17
Viesi: 17
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 3 4 ... 128 129 »


Ceļojot pa dažādam pasaules valstīm Džeremijs Airons izmeklē kā piemēslojas zeme,ūdens un gaiss un kādu ļaunumu tas nodara cilvēkiem un kādu postu nodara globāla pasaules piemēslošana.Pēdējo desmitgadu laikā cilvēki razo pārak daudz atkritumu un pilnīgi neaizdomajas par to sekām. Filmas režisori ar zinatnieku un parastu cilvēku palīdzību mēģina palīdzēt un parādīt cik ļoti vajadzīga atkritumu pārstrāde un mirstošās dabas attīrīšana.

Dokumentālās | : |32    10.02.2017

Pēc sievas nāves Džons Ujiks cieš no smagas depresijas,viņu neinteresē nekas,tikai spēcīgais Mustangs 1969 gada un četrkājainais draugs Deizija,kuru uzdavināja sieva pirms nāves,kaut kāda mēra padara viņa dzīvi krāsaināku. Ideāla mašina pievērs sev daudzu zagļu uzmanību un kādu dienu viņu nozog,izārdod māju,viņu pašu piekaujot un vēl nogalinot suni,zagļi nezināja ar ko saskāras. Džons izbijis profesionāls killeris,no kura vārda pat pašiem lielākajiem gangsteru šefiem mati cēlas stāvus.Suņa nogalināšana un mašīnas aizdzīšana pamudina Džonu atriebties.

Asa sižeta | : |38    10.02.2017

Galvenais varonis Ēvans Bēbers ir laimīgs cilvēks,viņam ir viss ko viņš vēlējās-mīļotā sieviete,jauki bērni,ērta māja un darbs arhetektūra kuru viņš dievina un pelna nesliktu naudu. Ģimene uz brīvdienām plāno braukt atpūta pie jūras,taču Ēvanam japaliek mājās,lai pabeigtu proektu. Klusumu un mieru pārtrauc pekšņš klauvējien pie durvīm,kas liek Ēvanam partrauk darbu.Pie durvīm viņš ierauga divas salijušas jaunas sievietes,kuras meklē draugu māju,Ēvans laipni ielūdz viņas pie sevis nogaidīt kamēr rimsies lietus,bet tā bija viņa lielākā kļūda,sievietes sak pavedināt vīrieti uz krāpšanu un sāk pavedināt upuri uz nežēlīgām spēlītēm.

Trilleri | : |34    10.02.2017

Multfilma ir stāsta turpinājums par Kaja un Gerdas piedzīvojumiem.Viņi jau ir pieauguši,Kajs ir palicis par īstu skaistuli un viņam uzmanību pievērš daudzas meitenes,bet viņu tas neinteresē,visvairāk puisi uztrauc ka nopelnīt naudu,jo tās viņiem katastrofāli trūkst.Pie tam slavenība un uzmanība nomāc Kaju turpretī Gerda ar to lepojas un viņai tas patīk. Junieši aizbrauc apciemot seno draugu trolliOrmu,kur grib un cer atpūsties no visu acīm un uzmanības veltījumiem,taču iepazīšanās ar vietējo avantūristu Rolanu dāva Gerdai izbaudīt jaunu piedzīvojumu kura šoreiz viņa dodas bez Kaja,ta kā iepriekšējā dienā viņi stipri sastrīdējās.

Ģimenes filmas | : |81    10.02.2017

Nekad nepadodiees,ja gribi ko panākt.Sī filma ir tieši par šo tekstu. Jaunam puisi Taileram nākas pārvākties ar vecakiem uz jaunu dzīvsvietu,vecaja skola viņš bija futbola slavenība,bet te par īstu pazemojuma upuri,kuru kādu dienu visas skolas priekšā pikauj skolas līderis.Viņš iepazīstas ar Džeiku,kurs pavēsta Taileram par kādu grupu kuru vada kāds boksa trenneris. Taileru trenneris pieņem taču viņa noteikumi ir - neizmanot iemacīto uz ielām,Taču Taileram vienā dienā nākas pārkāpt šo noteikumu.

Asa sižeta | : |35    08.02.2017

Jauniešu kompānija savācas kāda pamestā ēka,lai nosvinētu mācību gada beigas.Viņi izklaidējas un spēlē savu iemīļotāko spēli: patiesība vai vēlmes. Jauniešiem speles gaitā jāatklāj pašus intīmakos noslēpumus un jadara lietas kas nu kuram ienāk prāta.Tajā vakarā kāds puisis uztaisa pašnāvību,tāpec pēc kāda laika tā puis bralis nolemj savākt atkal to kompāniju un uzspēlēt to pašu spēli,lai noskaidrotu kurš no kompānijas noveda viņa brali lidz pašnāvibai un kurs bija vainīgs,bet šõreiz jauniešiem būs jāspēle spēle līdz nāvei.

Šausmu Filmas | : |62    08.02.2017

Sena draugu kompānija no 5 cilvēkiem dodas izbraucienā ar jahtu,viss iet labi līdz brīdim kad viņu jahta uzduras uz rifa un apgriežas otrādi,visi izdzīvo,bet tagad viņiem jacīnas par savu dzīvību atklāta jūra. 4 draugi nolemj negaidīt palīdzību,bet saviem spēkiem peldēt uzkādu salu kura ir tālumā mazliet saskatāma,tikai viens nolemj neriskēt un paliek uz Jahtas gaidīt palīdzību. Draugi paņem putoplasta dēlīšus kuri palīdzēs viņiem noturēties uz ūdens un sak peldet,bet drīzuma ūdens dzīles viņi pamana ko baisu,liela haizivs seko viniem.

Trilleri | : |27    08.02.2017

Puisis vārdā Deivids atgriežas savā dzimtajā pilsētā Londonā,pēc atpūtas Austrijā,kur iepazinās ar jauko meiteni Miju,abi iemīlas un tagad Deivids taisās precēties. Par to viņš paziņo saviem tuvākajiem cilvēkiem,draugiem- Tomam,Lūkam un Gregam. deivids ir barenis un tuvāku cilvēku par viņa draugiem puisim nav.Viņš savāc savus draugus un lido pie ligavas Mijas vecākiem kur viņi visi apmentas uz pagaidu padzīvošanu. Lai kāzas nebutu garlaicīgas Deivida draugi sariko īstu jandāliņu,nogalina Mijas tēva mīļako aunu,Mijas māti uzcienā ar marihuānu un iepazīstas ar vietējo narkodīleri,bet tas vēl nav viss ko šie draugi sarīko Deivida kāzās.

Komēdijas | : |46    08.02.2017

Filma ir par pēkšņu jaunas sievietes pazušanu.Niks un Eimija gatavojas savai 5 gadu kāzu jubilejs svinēšanai.Šai dienai Eimija gatavoja šarādes,uz kuru atminējumiem Niks atrada ko jaunu un interesanu,bet ne soreiz. Dienu pirms svinēšanas Eimija pazūd bezvests,bet mājās ir cīniņa pēdas un asinis kuras kāds mēģinaja nomazgat. Policija sākuma domā,ka Eimiju nolaupīja,bet drīzuma sak turēt aizdomās Niku par sievas slepkavību,taču Niks nepadodas un cīnās par atisnīgumu,jo viņam draud nāvessods.

Drāma | : |20    08.02.2017

Filmas galvenais varonis Rojs ir parasts automehāniķis,kurs vairāk par visu mīl savu meitu Ninu un automašīnas.Pēc pēdējiem ekstremālajiem piedzīvojumiem Rojs nonāk cietumā. Pēc iziešanas no cietuma puisis nolemj beigt ar ielu sacensībām un kļūt par labu tēvu savai meitiņai,bet nepaspēdams apēst hot-dogu kā jauni piedzīvojumi atrod viņu pašu.Senie draugi sarīko Rojam karstu tikšanos un piedāva piedalīties sacensības kur Roja pretinieks ir izcilajis autobraucējs Kaizers.

Asa sižeta | : |50    07.02.2017

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Skrulll
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений