???????

http://www.kinoline.lv/kinolineeee.txt

 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 137 138 139


Galvenajās lomās: Gina Philips, Justin Long, Jonathan Breck, Patricia Belcher, Eileen Brennan, Brandon Smith, Peggy Sheffield, Jeffrey William Evans, Patrick Cherry, Jon Beshara Brālis un māsa Derijs un Triša brauc mājup pēc mācību gada koledžā, tomēr uz brīvdienām, šķiet, vēl būs jāpagaida, jo abu ceļā stājas kas biedējošs... Reiz uz šī ceļa jau ir notikusi noslēpumaina slepkavība, vai Derijs un Triša kļūs par nākamajiem upuriem?.
Šausmu Filmas | : |6070    04.01.2012

Galvenās lomas ieskaņojuši Ilze Skarbule (Šarlote) un Gustavs Hartmanis (Vilbers). "Šarlotes tīkls" ir brīnumains stāsts par to, kā zirnekliene Šarlote apsola izglābt un arī izglābj savu draugu - sivēnu Vilberu no likteņa, kāds rudenī parasti piemeklē sivēnus. Tas ir stāsts par draudzību, uzticību un dotā vārda turēšanu..
Ģimenes filmas | : |13534    04.01.2012

Galvenajās lomās: Tonijs Šelhoubs, Embeta Deividza, Šenona Elizabeta. Artūrs un viņa divi bērni saņem bagāta tēvoča mantojumu - kaudzi naudas, greznu māju, dažādus retus un neparastus priekšmetus, kā arī duci ļaunu spoku. Ienākuši mantotajā namā, viņi atklāj, ka tikt ātā vairs nav tik vienkārši. Artūra ģimenei palīgā dodas kāds spoku mednieks un viņa sīvākā pretiniece - spoku tiesību aizstāve. Visiem kopā ir jāatrod veids, kā pamest apsēsto māju dzīviem..
Šausmu Filmas | : |8338    04.01.2012

Galvenajās lomās:Jim Carrey, Taylor Momsen, Jeffrey Tambor, Christine Baranski, Bill Irwin (I), Molly Shannon, Clint Howard, Josh Ryan Evans, Mindy Sterling, Rachel Winfree Ziemassvētki tuvojas, visa Vovilla derdzīgi gatavojas tiem un steidz pabeigt visus darbus. Mazā Sindija dodas uz pastu, lai apciemotu savu tēvu, un nejauši sastop Grinču. Visi ir dzirdējuši par Grinču, bet nav to redzējuši, it īpaši mazā Sindija. Grinčs draud sabojāt visiem Ziemassvētkus, nozogot tos. Grinčs to dara tikai tāpēc, ka bērnībā tieši Ziemassvētkos viņš tika atstumts no citiem tāpēc, ka bija citādāks kā pārējie..
Ziemassvētku Filmas | : |34441    04.01.2012

Galvenajās lomās: Chad Michael Murray, Paris Hilton, Elisha Cuthbert, Brian Van Holt, Jared Padalecki, Jon Abrahams, Robert Ri'chard, Dragicia Debert, Thomas Adamson, Murray Smith Seši jaunieši dodas uz koledžas futbola komandas spēli un viņu sākotnēji iecerētais izklaides brauciens iegūst pavisam citu nokrāsu, kad draugi nolemj pārnakšņot kempingā. Pēc tam, kad viņu vakaru iztraucē noslēpumains mašīnas šoferis, no vakara omulīgās atmosfēras vairs nav ne vēsts. No rīta viņi atklāj, ka kāds ar nodomu sabojājis viņu mašīnu un pieņem vietējo iedzīvotāju piedāvāto palīdzību nokļūt tuvākajā pilsētiņā Embrousā. Tur viņu uzmanību piesaista Trūdijas vaska figūru muzejs, kurā izstādītās vaska figūras izskatās gluži kā dzīvas. Drīz viņi atklāj, ka vaska figūru izskatam ir šausminošs iemesls….
Šausmu Filmas | : |11171    04.01.2012

Galvenajās lomās: Erica Leerhsen, Henry Rollins, Texas Battle, Aleksa Palladino, Daniella Alonso, Steve Braun, Matthew Currie Holmes, Crystal Lowe, Kimberly Caldwell, Wayne Robson. Atvaļināts armijas pulkvedis Deils Mērfijs vada pēcapokalipsi - simulējošu realitātes šovu, kura dalībniekiem ir jāizdzīvo nomaļā un pamestā Rietumvirdžīnijas nostūrī. Brīdi vēlāk visi saprot, ka viņi ir kļuvuši par iedzimtas kanibālu ģimenītes mērķi un nākamo pusdienu kandidātiem, un šovs pārvēršas par īstu murgu..
Šausmu Filmas | : |19096    04.01.2012

Galvenajās lomās: Eddie Murphy, Cedric the Entertainer, Kristen Wilson, Raven-Symoné, Kyla Pratt, Lil' Zane, Denise Dowse, James Avery, Elayn J. Taylor, Andy Richter, Kevin Pollak Dūlitla spēja sarunāties ar dzīvniekiem liek viņam iet pretī laikam, lai cirka lācī atmodinātu neatvairāmu mīlnieku, kurš savaldzinātu pie savas apdraudētās sugas pederošu lāču jaunkundzi. No viņa veiksmes vai neveiksmes ir atkarīgs meža un tā iemītnieku liktenis..
Ģimenes filmas | : |8993    04.01.2012

Galvenajās lomās:Jennifer Lopez, Antonio Banderas, Martin Sheen Lorena ir amerikāņu laikraksta Chicago Sentinel reportiere. Kārtējais redakcijas uzdevums atved viņu uz meksikāņu pierobežas pilsētiņu Huarezu, kur Lorenai pašai ir jāizmeklē kādas fabrikas darbinieču neatklāto slepkavību sēriju. Izmeklēšanas procesā Lorena uzzina, ka upuru skaits ir pārsniedzis simtu. Lai uzzinātu vairāk, viņa nolemj iefiltrēties vietējās fabrikas strādnieču vidē, kas vēlāk apdraudēs viņas dzīvi....
Drāma | : |3390    04.01.2012

  Smurfi
Galvenajās lomās: Hank Azaria, Neil Patrick Harris, Jayma Mays, Sofía Vergara, Tim Gunn, Madison McKinley, Meg Phillips, Julie Chang Ļaunais burvis Gargamelis padzen smurfus no viņu ciemata un viņi ir spiesti izmantot tuneli, lai nokļūtu mūsu pasaulē. Šis tunelis atveras tikai reizi zilmēnesī. Pa to smurfi vienā rāvienā nokļūst pašā Manhetenas sirdī. Tur viņiem jācenšas uzburt zilais mēness, lai nokļūtu atpakaļ mājās, pirms viņi krituši Gargameļa ķetnās.
Ģimenes filmas | : |40574    04.01.2012
1-10 11-20 ... 1361-1370 1371-1380 1381-1389

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений