???????

http://www.kinoline.lv/kinolineeee.txt

 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 136 137 138 139 »


Galvenajās lomās:Charlotte Frogner, Ørjan Gamst, Stig Frode Henriksen, Vegar Hoel, Jeppe Laursen, Evy Kasseth Røsten, Jenny Skavlan, Bjørn Sundquist, Ane Dahl Torp, Lasse Valdal. Kāda jauniešu grupiņa dodas uz kalniem,lai atpūsties kādā mazā mājiņā.Viņiem bija viss ar,ko varētu labāk izbaudīt šīs brīvdienas un viss gāja,kā smērēts,līdz brīdim,kad grupiņa atrada dārguma lādi,pilnu ar dažādām zelta greznum rotām,monētām un citām lietām.Bet protams lādē nepieder viņiem,tāpēc viņi nolemj lādi sadedzināt.Bet par nelaimi uzrodas cilvēki,šoreiz vācu otrās pasaules kara karavīra zombiji,kam šī lāde pieder un vēlas to atgūt.Vienīgā problēma ir tā,ka viņi nejautā,pēc kā ir ieradušies,bet cenšas to iegūt fiziskā ceļā..
Šausmu Filmas | : |9391    05.01.2012

Galvenajās lomās: Macaulay Culkin, Ted Danson, Glenne Headly, Saul Rubinek, Gailard Sartain, Sam McMurray, Hector Elizondo, Sydney Walker, Kathleen Wilhoite, Dann Florek. Bijušais ieslodzītais, atraitnis Rejs, kopā ar diviem līdzzinātājiem plāno laupīšanu... lai nopirktu maiznīcu. Taču negaidot uzrodas māsa ar Reja dēlēnu Timiju, kas kopš mātes nāves līdz šim audzis pie tantes. Rejam nav laika ar puiku krāmēties, viņš ir pārāk aizņemts ar aplaupīšanas plānošanu. Timijam izdodas sev pievērst tēva uzmanību vienīgi tad, kad viņš jau nozagtās senās monētas paslēpj citā vietā..
Ģimenes filmas | : |2863    05.01.2012

Galvenajās lomās:Ričards Gīrs (Pārkers), Džoena Alena (Keita), Džeisons Aleksanders (Karls) u.c Pārkers Vilsons dzelzceļa stacijā atrod pamestu suni. Viņš to aizved mājās, cerot atrast suņa saimnieku, un dod jaunajam draugam vārdu Hačiko. Taču suņa saimnieks tā arī neuzrodas, un Pārkera ģimene nolemj to paturēt. Šī ir aizkustinoša filma par uzticību un īpašajām, nesaraujamajām saitēm, kādas negaidīti var izveidoties starp cilvēkiem un dzīvniekiem.
Ģimenes filmas | : |8068    04.01.2012

Galvenajās lomās:Robins Viljamss, Embeta Deivica, Sems Nīls u.c. Endrjū ir robots, kurš radīts, lai veiktu mājās darbus. Tomēr Mārtinu ģimene, viņa īpašnieki, ātri vien saprot, ka Endrjū spēj patstāvīgi domāt un izjust cilvēciskas emocijas. Tie, kas viņu ir radījuši, uzskata Endrjū par kļūdu, no kuras jāatbrīvojas. Divu gadsimtu garumā jūtīgais robots visiem spēkiem cenšas kļūt par cilvēku..
Drāma | : |3927    04.01.2012

Galvenajās lomās:Justin Long, Alison Lohman, David Paymer. Jaunā un ambiciozā bankas darbiniece Kristīna atteica kādai noslēpumainai kundzei pagarināt mājokļa kredītu un tādējādi piespieda viņu palikt uz ielas. Kopš šī brīža Kristīnas dzīve pārvēršas par īstu elli - šī kundze izrādās viens no ļaunākajiem dēmoniem, kura atriebība izrādās šaušalīga....
Šausmu Filmas | : |7942    04.01.2012

Galvenajās lomās: Reese Witherspoon, Rainn Wilson, Stephen Colbert, Seth Rogen, Hugh Laurie, Will Arnett, Kiefer Sutherland, Paul Rudd, Julie White, Jeffrey Tambor. Kad Zemei negaidīti uzbrūk citplanētieši un armijas spēki cīņā pret tiem sāk izsīkt, prezidents pavēl ģenerālim Karakungam tiem pretī sūtīt monstru komandu, kuru veido bariņš dīvaiņu. Spriediet paši. Komandu veido izcilām prāta spējām apveltītais profesors Tarakāns; radījums, kas izskatās pa pusei pērtiķis, pa pusei zivs - ar iesauku Trūkstošais posms; želejveida Bobs; milzīga kūniņa Insektozaurs un šo dīvaiņu parādi noslēdz 15 metrus garā - piemīlīgā blondīne Sūzena Mērfija (kura sasniedza 15 metru garumu pēc tam, kad viņai kāzu dienā trāpīja meteorīts, kas, acīmredzot, bija pilns ar kosmosa draņķību).
Multfilmas | : |12384    04.01.2012

Galvenajās lomās: Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Rachael Taylor, Anthony Anderson, Jon Voight, John Turturro, Michael O'Neill, Kevin Dunn. Aizraujošs un mūsdienīgs stāsts par Transformeriem - milzīgiem robotiem, kuri atceļo uz planētu Zeme no kādas tālas planētas. Lai neatklātu savu patieso būtību, Transformeri slēpjas, pieņemot dažādu transporta līdzekļu - mašīnu, helokopteru un arī elektronisko ierīču izskatu..
Asa sižeta | : |35122    04.01.2012

Galvenajās lomās:Ouens Vilsons, Čārlijs Šīns, Morgans Frīmens, Gerijs Sinīzs, Villijs Nelsons, Vinnijs Džounss, Sāra Fostere. Džeks ir apburošs, tikai diemžēl vienmēr iekuļas dažādās nepatikšanās. Par laimi, viņš nesatricināmi tic jaunām iespējām un raugās uz dzīvi pozitīvi. Un kur gan varētu būt vēl saulaināks skats uz dzīvi ja ne sērfotāju paradīzē Havaju salās? Te turklāt ir arī skaistas meitenes! Kā Nensija, piemēram. Kura diemžēl izrādās alkatīga ļaunā bagātnieka Reja Ričija mīļākā, kas Džeku jau atkal ievilkusi pamatīgās nepatikšanās...
Komēdijas | : |3036    04.01.2012

Galvenajās lomās: Jim Carrey, Renée Zellweger, Anthony Anderson, Mongo Brownlee, Jerod Mixon, Chris Cooper, Michael Bowman, Richard Jenkins, Robert Forster, Mike Cerrone. Čārlijs, policijas veterāns ar labvēlīgu raksturu, strādīgs, mīl savus 3 dēlus. Bet viņš sirgst ar personības dalīšanos, un, kad Čārlijam beigušās zāles... viņš ir Henks - balamute, daudz dzer, viņam patīk neķītrs sekss. Čārlija un Henka starpā nav nekā kopīga, izņemot Airīnu, kurā abi ir iemīlējušies.
Komēdijas | : |5081    04.01.2012

Galvenajās lomās: Jonathan Breck, Ray Wise, Nicki Aycox, Garikayi Mutambirwa, Eric Nenninger, Travis Schiffner, Lena Cardwell, Billy Aaron Brown, Marieh Delfino, Diane Delano. Skolas autobuss ar pusaudžu basketbola komandu, treneriem un līdzjutējiem, nakts vidū ir noslāpis uz ceļa neapdzīvotā vietā. Tagad visiem autobusa pasažieriem nākas glābties no briesmoņa, kam atkal pienācis laiks piecelties no pazemes, lai pamielotos ar cilvēkiem....
Šausmu Filmas | : |5940    04.01.2012

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений