???????


Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 135 136 137 138 139 »


Galvenajās lomās:Frankie Muniz, David Spade, Snoop Dogg . Negaisa laikā kāda ceļojoša cirka trupa nejauši aizmirst vienu no saviem dalībniekiem - zebras mazulīti. Mazo un mīlīgo zebrēnu atrod Nolans Velšs, zirgu fermas īpašnieks un kādreizējais sacīkšu zirgu treneris. Nolans mazo kustonīti aizved drošībā uz fermu, padarot savu meitu Čeningu vairāk nekā priecīgu. Jaunā meitene iemīl zebrēnu un nosauc viņu par Strīpaini..
Ģimenes filmas | : |4782    06.01.2012

Galvenajās lomās:Bill Farmer, Jason Marsden, Jim Cummings, Kellie Martin u.c. Maksa Gūfa tēvs ņem viņu līdzi ceļojumā cauri valstij. Viņu galamērķis ir Likteņa ezers Aidaho, kur iecerēts pamakšķerēt. Gūfijs savulaik pats ir devies tādā braucienā ar savu tēvu, kad bijis Maksa vecumā. Taču Maksam šīs brīvdienas kļūst par ļaunāko murgu. Kā nekā viņš tieši tajā laikā iecerējis randiņu ar vispopulārāko skolas meteni Roksanu!.
Multfilmas | : |7854    06.01.2012

Galvenajās lomās: Simon Pegg, Nick Frost, Martin Freeman, Bill Nighy, Robert Popper, Joe Cornish, Chris Waitt, Eric Mason, Billie Whitelaw, Peter Wight. Londonas konstebls Nikolass Endžels ir dzimis savam darbam - veiktie aresti par 400% pārsniedz jebkura cita viņa kolēģa sasniegumus. Viņš ir gudrs, labi trenēts un fanātiski uzticīgs likumam. Darbs policijā ir viņa dzīves jēga. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka viņu pamet mīļotā, bet priekšniecība, rūpējoties par kopējo darbu rādītāju, aizsūta viņu tālu prom no Londonas uz provinces ciematu Sendfordu. Taču neskatoties uz ārējo mieru un labklājību, ar kādu viņš sastopas jaunajā darba vietā, Nikolass drīz vien kļūst par liecinieku noslēpumainu slepkavību sērijai, kuru vietējie policisti noraksta kā nelaimes gadījumus..
Asa sižeta | : |6609    06.01.2012

Galvenajās lomās:Whoopi Goldberg, Nigel Hawthorne, Brian Stokes Mitchell, Victor Garber. When Lucy Cullins. Pēc 200 gadu ilga darba stāža Ziemassvētku vecītis izmisis meklē sev aizstājēju, taču atklāj, ka nav neviena atbilstoša kandidāta. Beidzot vispiemērotākā izrādās televīzijas producente Lūcija, kurai atbildīgais uzdevums varētu būt pa spēkam, bet diemžēl viņa jau sen kā aizmirsusi, ko nozīmē Ziemassvētku sajūta… Vai Lūcija tiešām ir īstā?.
Ziemassvētku Filmas | : |4018    06.01.2012

Galvenajās lomās: Parminder Nagra, Keira Knightley, Jonathan Rhys Meyers, Anupam Kher, Archie Panjabi, Shaznay Lewis, Frank Harper, Juliet Stevenson, Shaheen Khan, Ameet Chana. Londonas priekšpilsētā dzīvojošas indiešu ģimenes vecākā meita ir atradusi sev un ģimenei piemērotu līgavaini un gatavojas kāzām. Tajā pašā laikā jaunākās meitas Džesas prātā ir tikai viena doma un sapnis, proti, spēlēt futbolu..
Romantiskās | : |6714    05.01.2012

Galvenajās lomās: Matthew Lillard, Freddie Prinze Jr., Sarah Michelle Gellar, Linda Cardellini, Rowan Atkinson, Isla Fisher, Miguel A. Núñez Jr., Steven Grives, Charles Stan Frazier, Craig Bullock. Divus gadus pēc koorporācijas Mystery Inc. slēgšanas tās darbinieku nesaskaņu dēļ atjautīgo detektīvu komanda – Freds, Dafne, Velma, Šagijs un, protams, arī jaukais suns Skubijs – saņem uzdevumu ierasties atpūtas parkā Spoku salā, lai izmeklētu vairākus neizskaidrojamus notikumus. Satraukts par to, ka notikušais varētu aizbiedēt atpūtniekus, salas īpašnieks Emīls lūdz slavenos detektīvus viņam palīdzēt, aizmirstot senos strīdus, kā arī visu to, ko viņi līdz šim ir zinājuši par spokiem un vampīriem....
Ģimenes filmas | : |17233    05.01.2012

Galvenajās lomās: Susan May Pratt, Richard Speight Jr., Niklaus Lange, Ali Hillis, Cameron Richardson, Eric Dane, Wolfgang Raach, Alexandra Raach, Alfred Cuschieri, Kelly Wagner. Bijušo skolasbiedru kompānijai nedēļas nogales atpūta uz jahtas pārvēršas par īstu traģēdiju. Būdami atklātā jūrā tālu no karsta, atpūtnieki nolemj nopeldēties un visi kā viens lec aiz borta, aizmirstot vienkāršu lietu - nolaist trepes! Bez tām viņi nevar tikt atpakaļ jahtā un nokļūst bezgalīgo ūdeņu gūstā..
Trilleri | : |2551    05.01.2012

Galvenajās lomās:Romola Garai, Sam Neill, Lucy Russell, Michael Fassbender, Charlotte Rampling. Anglija, 20.gs. sākums. Andžela Dervela ir jauna literāri apdāvināta angļu sieviete, kura ilgojas slavas, panākumu un mīlestības un sapņo par rakstnieces karjeru. Pirmās publikācijas Andželai sniedz iespēju izrauties no nabadzības un apmesties senā muižā ar daudzsološu nosaukumu – „Paradīze”. Viņa aizvada savas dienas greznībā, rotā mājokli ar gleznām un skulptūrām un apgūst arfas spēli. Andželas sapnis ir kļūt par ievērojamu rakstnieci un sabiedrības dāmu, bet pagaidām viņas augšupeja pa sociālajām kāpnēm ir neveiklu kļūmju un piedzīvojumu pilna. Filma tika iekļauta kinofestivāla „Baltijas pērle” programmā!.
Romantiskās | : |4049    05.01.2012

Galvenajās lomās: Šons Viljams Skots, Brekins Meijers, Eimija Smārta. Itakas augstskolas students Džošs, ieraksta video kasetē savu vienas nakts sakaru ar nejauši satikto skaisto Betu. Taču pāris dienas vēlāk Džošs atklāj, ka šo kaseti, viņa draugs ir kļūdas rezultātā nosūtījis Džoša draudzenei Tifānijai, kura dzīvo Ostinā! Protams šāda situācija ir nepieļaujama un Džošs ar saviem draugiem Kailu, E.L un Rūbinu dodas tālajā ceļā no Itakas līdz Ostinai, lai pārtvertu nelaimīgo kaseti, pirms to ir noskatījusies Tifānija. Ceļojums izvēršas par īstu pārbaudījumu ar dažādiem šķēršļiem un komiskām situācijām, bet vai par spīti tam visam Džošam izdosies sasniegt galamērķi laikus?.
Komēdijas | : |5868    05.01.2012

Galvenajās lomās: Bruce Willis, Justin Long, Timothy Olyphant, Maggie Q, Cliff Curtis, Jonathan Sadowski, Andrew Friedman, Kevin Smith, Yorgo Constantine, Cyril Raffaelli. Cietais rieksts Džons Makleins ir pametis dienestu policijā. Taču kā parasti nepareizajā laikā viņš gadās nepareizajā vietā un uzsāk cīņu pret interneta teroristu organizāziju, kas iecerējusi pārņemt savās rokās var pār mūsdienu tehnoloģisko infrastruktūru. Viņu plāns paredz 3 dienu laikā pārņemt kontroli pār satiksmes kontroles sistēmām, iznīcināt ekonomiku un beigās atslēgt pamata sistēmu darbu, pārtraucot pasaulei elektrības un ūdens piegādi. Ja plāns izdosies, tad Savienotajās Valstīs iestāsies viduslaiki. Taču šķiet, ka vienam cilvēkam ir pa spēkam viņus apturēt ..
Asa sižeta | : |9863    05.01.2012

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений