???????


Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 133 134 135 136 137 138 »


Galvenajās lomās:Stīvs Zāns, Pols Vokers, Lilī Sobleski u.c. Viss sākās, kā nevainīgs joks. Lūiss tikai gribēja aizbraukt uz vairākus simtus kilometru tālo pilsētu, kurā mācās viņa mīļotā meitene. Viņa kļūda bija tā, ka puisis nebrauca viens. Viņš par līdzbraucēju paņēma savu vecāko brāli, kurš benzīntankā iegādājās rāciju. Ar šīs rācijas palīdzību puiši izjokoja kādu kravas mašīnas šoferi. Tobrīd puiši vēl nenojauta, ka šis muļķīgais joks izvērtīsies par viņu dzīves baisāko murgu...
Asa sižeta | : |4578    08.01.2012

Galvenajās lomās: Džeisons Stethems, Qi Shu, Matt Schulze, Franēois Berléand, Ric Young, Doug Rand, Didier Saint Melin, Tonio Descanvelle, Laurent Desponds, Matthieu Albertini. Frenks Martins ir kurjers, kurš nogādā jebkuru kravu jebkurā vietā un laikā, un pats galvenais - neuzdod liekus jautājumus un neatver sūtījumus. Taču reiz notiek neparedzētais - Frenka vestais sūtījums sāk kustēties un činkstēt. Frenks to atver, atrod tur ķīniešu mafijas bosa meitu un ar to viņa problēmas tikai sākas....
Asa sižeta | : |12444    08.01.2012

Galvenajās lomās:Maiks Vogels, Ādams Brodijs ("O.C."), Dženifera Morisone, Džoijs Kerns. Kamēr viņu klasesbiedri domā vien par gaidāmajām studijām koledžā, skeitbordistiem Ērikam un viņa draugiem Dastinam un Metam prātā vien ceļojums, kas ļaus īstenot puišu karstāko vēlēšanos – iekļūt profesionālo skeitbordistu pasaulē. Būtu taču tik lieliski darīt to, kas patīk vislabāk, turklāt vēl saņemt par to algu!
Komēdijas | : |2644    08.01.2012

Galvenajās lomās:Keita Bosvorta, Tofers Greiss, Džošs Duhamels u.c. Rozālija, viesmīle no mazpilsētas, laimē iespēju piedalīties TV šovā „Randiņš ar zvaigzni” un tikties ar Holivudas superzvaigzni Tedu Hamiltonu. Meitenei tas ir lielākais notikums viņas mūžā, bet slavenajam aktierim - laba izdevība atspēkot negatīvos rakstus presē un parādīt, ka viņš nemaz nav tāds vieglprātīgs uzdzīvotājs un brunču mednieks, kā par viņu runā.
Komēdijas | : |3325    08.01.2012

Galvenajās lomās: Chyler Leigh, Jaime Pressly, Chris Evans, Eric Christian Olsen, Mia Kirshner, Deon Richmond, Eric Jungmann, Ron Lester, Cody McMains, Sam Huntington. Šajā parodijā asprātīgā veidā ir apkopotas visas slavenākās tīņu filmas. Vidusskolas populārākais puisis Džeiks sader ar draugu, ka spēj padarīt neglīto un neveiklo Džeimiju par izlaiduma balles karalieni. Taču divi pretinieki cenšas izjaukt viņa plānu – Džeika ļaunā māsa un iedomīgā karsējmeiteņu kapteine..
Komēdijas | : |20679    08.01.2012

Galvenajās lomās: Rachel McAdams, Cillian Murphy, Brian Cox, Laura Johnson, Max Kasch, Jayma Mays, Angela Paton, Suzie Plakson, Jack Scalia, Terry Press. Režisora Vesa Kreivena spriedzes trillera darbība risinās 30 000 pēdu augstumā. Kādai no Maiami reisa pasažierēm ir bail lidot. Tomēr šausmas, kas gaida viņu lidojuma laikā, nav salīdzināmas ar bailēm no lidošanas. Dažus mirkļus pēc lidmašīnas pacelšanās, Līzas blakussēdētājs Džeksons atklāj patieso iemeslu, kādēļ viņš atrodas lidmašīnā. Viņš iesaistīts slepenā operācijā, kuras mērķis ir nogalināt svarīgu valsts amatpersonu un Līza ir vienīgais šķērslis. Ja viņa atteiksies sadarboties, algots slepkava nogalinās arī viņas tēvu..
Asa sižeta | : |3689    08.01.2012

Galvenajās lomās: Freddie Highmore, Sarah Bolger, David Strathairn, Mary-Louise Parker, Nick Nolte, Andrew McCarthy, Joan Plowright, Seth Rogen, Martin Short, Jordy Benattar. Kad trīs Greisu bērni - Džareds, viņa dvīņu brālis - aizrautīgs grāmatu lasītājs Saimons un viņu māsa Malorija pārceļas uz dzīvi vecajā Spaidervika namā, viņus vispirms pārsteidz, cik nolaists ir šis Viktorijas laika nams. Nejauši viņi uziet Artūra Spaidervika grāmatu "Ceļvedis uz brīnumaino pasauli tev blakām". Grāmata burtiski atver viņiem acis dīvaino, dažreiz arī bīstamo pasauli, kurā mīt pūķi un spoki, laumiņas un raganas, fejas un elfi. Kad viņu ceļo krustojas ar cilvēkēdāju, viņi saprot, ka viņš par katru cenu cenšas iegūt savā īpašumā maģisko grāmatu. Filmas pamatā - pasaulslavena grāmatu.
Ģimenes filmas | : |11708    08.01.2012

Galvenajās lomās:Dennis Quaid, Sarah Jessica Parker, Thomas Haden Church, Ellen Page, Ashton Holmes, Christine Lahti, Camille Mana, David Denman, Don Wadsworth, Robert Haley, Patrick Sebes, Kevin James Doyle, Paul Huber, Iva Jean Saraceni, Richard John Walters Augsti izglītots literatūras profesors atklāj, kad pārāk maz velta laiku saviem bērniem un pārāk daudz pavada laiku darbā. Studenti viņu nemīl un ir pārāk niecīga iespēja, kad viņu ievēlēs par dekantu, bet viss mainās, kad viņš iemīlās savā bijušajā studentē..
Romantiskās | : |2360    07.01.2012

  Aplis
Galvenajās lomās: Naomi Watts, Martin Henderson, Brian Cox, David Dorfman, Jane Alexander, Lindsay Frost, Amber Tamblyn, Rachael Bella, Daveigh Chase, Shannon Cochran. Mistiska videokasete, kas nogalina katru, kas to noskatās. Pēc filmas noskatīšanās zvana telefons un dīvaina balss pavēsta, ka tev atlicis dzīvot tikai septiņas dienas. Jauna reportiere. vārdā Reičela uzsāk izmeklēšanu saistībā ar šīs filmas upuriem, bet kad filmu noskatās viņas dēls izmeklēšana pārvēršas par cīņu par izdzīvošanu un reportiere centīsies noskaidrot, kas kaseti izveidojis, kāpēc un kā to apturēt, jo uz spēles liktas ir reportieres un viņas dēla dzīvības..
Šausmu Filmas | : |20388    07.01.2012

Galvenajās lomās: Patricia Routledge, Clive Swift, Geoffrey Hughes. Kurš gan nezina, ka vislabāk audzinātie cilvēki pasaulē ir angļi? Starp viņiem ir vispieklājīgākie džentlmeņi un cēlākās dāmas. Un, pat ja viņi tādi nemaz nav, viņi prot par sevi radīt tieši tādu iespaidu. Bet vai šāda karalienes Viktorijas laika cienīga uzvedība mūsu laikos nav mazliet muļķīga?
Seriāli | : |49908    07.01.2012

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений