???????


Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 132 133 134 135 136 137 138 »


Galvenajās lomās: Sigourney Weaver, Sam Neill, Monica Keena, Taryn Davis, Gil Bellows, Brian Glover, David Conrad, Anthony Brophy, Frances Cuka, Chris Bauer. Reiz, sen senos laikos dzīvoja augstsirdīgs kungs un viņa sieva- skaistule. Dzīvoja viņi laimīgi un grezni. Tad kādu dienu viņu mājā ienāca nelaime un dzimtas pils saimnieks kļuva par atraitni. Kopš tā brīža viņa vienīgais mierinājums bija viņa brīnumdaiļā meita Liliana, kuru viņas pasakainā skaistuma dēļ iesauca par Sniegbaltīti..
Šausmu Filmas | : |3797    08.01.2012

Galvenajās lomās:Alīna Froinda, Semijs Hercogs, Mihaels Mitermeijers. Šī būtu pavisam ikdienišķa diena 10 gadus vecās Lilī dzīvē, ja vien ne burvju grāmata un tās sargs – neveiklais pūķītis Hektors, kas pēkšņi nez no kurienes uzradušies viņas istabā. Izrādās, ka Brīnumu pasaules galvenā burve par savu pēcteci ir izvēlējusies Lilī, bet Hektors ieradies pie meitenes, lai iepazīstinātu viņu ar jaunajiem pienākumiem. Tomēr ir svarīgs noteikums – Lilī ir dotas tieši deviņdesmit deviņas stundas, lai pierādītu savu piemērotību. Burvju grāmatai ir liela vara – kam pieder Burvju grāmata, tas valda pasaulē. Varu iekārojis ļaunais burvis. Viņš nozog Lilī brālīti Leonu un par izpirkumu – lai zēnu atbrīvotu, pieprasa Burvju grāmatu...
Ģimenes filmas | : |5393    08.01.2012

Galvenajās lomās: Ashton Kutcher, Amy Smart, Melora Walters, Elden Henson, William Lee Scott, John Patrick Amedori, Irene Gorovaia, Kevin G. Schmidt, Jesse James, Logan Lerman Evans, pārdzīvodams draudzenes nāvi, kavējas savās sāpīgajās bērnības atmiņās. Šajā laikā viņš atklāj, ka spēj atgriezties jau pārdzīvotajā laikā un ietekmēt pirms daudziem gadiem notikušo. Taču katrreiz, kad viņš kaut ko izmaina, kaut kas cits notiek ne tā, kā viņš būtu gribējis..
Trilleri | : |3945    08.01.2012

  Hanija
Galvenajās lomās: Jessica Alba, Mekhi Phifer, Romeo, David Moscow, Zachary Williams, Joy Bryant, Missy `Misdemeanor` Elliott, Anthony Sherwood, Lonette McKee, Wes Williams. Filmas scenārija pamatā – horeogrāfes Lorijas Annas Gobsones dzīve un karjera.Hanija ir meitene no ielas, kura strādā mūzikas ierakstu veikalā, māca dejas un katru nedēļu dodas uz naktsklubu, lai apgūtu jaunus dejas soļus. Kādā no reizēm viņa tur iepazīstas ar mūzikas video producentu, kurš piedāvā kļūt par meitenes horeogrāfu, taču cena ir augsta un Hanija zina, ka nevēlas to maksāt. Tāpēc viņa atrod citu veidu, kā piepildīt savu sapni.Bille Vadrufs ir daudzu mūzikas klipu režisors; epizodiskas lomas šajā filmā nospēlējuši vairāki populāri hiphopa un R&B mūziķi..
Romantiskās | : |9806    08.01.2012

Galvenajās lomās: Arnold Schwarzenegger, Jamie Lee Curtis, Tom Arnold, Bill Paxton, Tia Carrere, Art Malik, Eliza Dushku, Grant Heslov, Charlton Heston, Marshall Manesh. Harijs dzīvo dubultu dzīvi. Kamēr sieva un meita domā, ka Harijs ir neveiksmīgs datoru tirgotājs, viņš, būdams valdības slepenais aģents, dzenas pa pēdām bīstamiem noziedzniekiem. Viņa jaunākās misijas laikā tiek apdraudēta gan aģenta privātā dzīve, gan visas valsts drošība. Tikmēr Harija sieva, meklējot dzīvē asas izjūtas, visai labprāt flirtē ar citiem vīriešiem. Kā Harijam apturēt teroristus, saglabāt ģimeni un atklāt sievai, kā viņš naudu pelna patiesībā? Vai to iespējams izdarīt, dejojot tango?.
Asa sižeta | : |5575    08.01.2012

Galvenajās lomās: Jennifer Aniston, Jason Bateman, Patrick Wilson, Victor Pagan, Jeff Goldblum, Juliette Lewis, Todd Louiso, Scott Elrod, Rebecca Naomi Jones, Kelli Barrett. Kesija ir gudra, jautra un joprojām neprecējusies sieviete, kas nolemj: ir laiks tikt pie bērniņa. Neskatoties uz sava labākā drauga – jaukā un mazliet neirotiskā Volija - iebildumiem, viņa lūdz palīdzību izskatīgam spermas donoram. Kesija dzīvo ar pārliecību, ka viss noritējis pēc viņas plāna līdz brīdim, kad pēc septiņiem gadiem Volijs beidzot iepazītas ar Kesijas jauko un mazliet neirotisko dēlu..
Romantiskās | : |3977    08.01.2012

  Fido
Galvenajās lomās: Kesun Loder, Billy Connolly, Carrie-Anne Moss, David Kaye, Jan Skorzewski, Kevin Tyell, Andy Parkin, Lynn Pendleton, Gary Slater, Taylor Petri, Glenn Richards, Raphael Kepinski, Carl-James Kalbfleisch. Idilliskā amerikāņu pilsētiņā katrai ģimenei ir savs kalps – zombijs. Asinskārie briesmoņi tiek savaldīti un kontrolēti ar speciālas kakla siksnas palīdzību, ko ražo kompānija „Zomkon". Milzīgs, trūdošs zombijs vārdā Fido Timijam Robinsonam kļūst ne tikai par kalpu, bet arī par īstu draugu. Viss ir lieliski līdz brīdim, kad saplīst Fido kakla siksna, un zombijs apēd Robinsonu kaimiņu..
Šausmu Filmas | : |3157    08.01.2012

Galvenajās lomās: Patricia Routledge, Clive Swift, Geoffrey Hughes. Kurš gan nezina, ka vislabāk audzinātie cilvēki pasaulē ir angļi? Starp viņiem ir vispieklājīgākie džentlmeņi un cēlākās dāmas. Un, pat ja viņi tādi nemaz nav, viņi prot par sevi radīt tieši tādu iespaidu. Bet vai šāda karalienes Viktorijas laika cienīga uzvedība mūsu laikos nav mazliet muļķīga?
Seriāli | : |10592    08.01.2012

Galvenajās lomās: Scott Speedman, Liv Tyler, Gemma Ward, Alex Fisher, Peter Clayton-Luce, Kip Weeks, Laura Margolis, Glenn Howerton, Jordan Del Spina. Šausminošie notikumi, kas risinājās 2005. gadā 11. februārī Hojtu ģimenes vientuļā ārpilsētas mājā, joprojām līdz galam nav noskaidroti....
Šausmu Filmas | : |3862    08.01.2012

Galvenajās lomās: Colin Firth, Geoffrey Rush, Helena Bonham Carter, Derek Jacobi, Robert Portal, Richard Dixon, Paul Trussell, Adrian Scarborough, Andrew Havill, Charles Armstrong, Roger Hammond. Anglijas karalis Džordžs VI negaidīti kāpa tronī, kad viņa brālis Edvards no tā atteicās pēc tēva karaļa Džordža V nāves. Jaunais karalis netīkoja pēc karaļa troņa, jo visu mūžu bija cietis no runas defekta. Otrā pasaules kara priekšvakarā Anglijai bija nepieciešams līderis, un karaļa sieva Elizabete pierunāja vīru vērsties pie ekscentriskā runas terapeita Laionela Loga..
Drāma | : |4309    08.01.2012

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений