Filmas online - Filmas Latviešu val,Komēdijas,dramma,fantastika,speles
???????


Online: 17
Viesi: 17
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 120 121 122 123 124 ... 128 129 »


Galvenajās lomās:Zach Braff, Amanda Peet ,Charles Grodin Manhetenā Sofija strādā par advokāti un Toms ir pavārs, kurš ar grūtībām cenšas noturēties savā darba vietā. Kad nāks pasaulē viņu pirmdzimtais, viņa apsolās visu savu laiku veltīt māmiņas pienākumiem un cer, ka Toms izcīnīs paaugstinājumu savā darbavietā un varēs materiāli atbalstīt ģimeni. Kad Tomu atlaiž, viņš pieņem darba piedāvājumu Ohaio strādāt reklāmas aģentūrā, kur Sofijas tēvs ir direktora vietnieks. Tomam rodas darba attiecības ar Čipu, konkurētspējīgu puisi, kurš pārvietojas ratiņkrēslā, un kurš ir Sofijas izbijušais draugs no vidusskolas laikiem..
Romantiskās | : |1523    10.01.2012

Galvenajās lomās: Tim Curry, Rupert Everett, Flea, Lacey Chabert, Tom Kane, Cree Summer, Lynn Redgrave, Jodi Carlisle, Danielle Harris, Crystal Scales, Kimberly Brooks. Ērkšķogu ģimene nemitīgi ceļo pa pasauli – tētis vada raidījumu par dabu, māmiņa to filmē, bērni brauc līdzi. Reiz mazā Elaiza atbrīvoja no slazda mežacūku, bet tā izrādījās iezemiešu cilts šamanis. Viņš apbalvoja meiteni ar spēju sarunāties ar dzīvniekiem. Taču tas ir tikai Elaizas ģimenes lielā Āfrikas piedzīvojuma pats sākums....
Multfilmas | : |2397    10.01.2012

Galvenajās lomās: Jordan Ladd, Rider Strong, James DeBello, Cerina Vincent, Joey Kern, Arie Verveen, Robert Harris, Hal Courtney, Matthew Helms, Richard Boone. Daži draugi izīrē izolētu būdiņu mežā, lai pavadītu nedēļu kopā. Tur viņi satiek kādu vīru, kurš ir nopietni saindējies, taču jaunieši krīt panikā un nošauj inficēto un viņš iekrīt kādā ūdens krātuvē. Kad Kārena iedzer krāna ūdeni, viņu pārņem drudzis un jauniešu ceļš uz elli var sākties..
Šausmu Filmas | : |4108    10.01.2012

Galvenajās lomās: Roks (Skorpionu karalis), Stīvens Brends (Memnons), Maikls Klārks Dankans (Baltazars), Kellija Hjū (Kasandra), Bernards Hils (Filoss) u.c. Sensenos laikos, vēl pirms piramīdu tapšanas, ļaunais karalis Memnons izmanto savas burves Kasandras gara spējas, lai paredzētu savas uzvaras. Kā pēdējo cerību cīņā pret Memnona centieniem pārņemt savās rokās visu pasauli atlikušo brīvo cilšu vadoņi nolīgst slepkavu Mataju, lai viņš nogalina burvi....
Piedzīvojumu | : |8000    10.01.2012

Galvenajās lomās: Adama Bila, Elysée Rouamba, Rodrigue Ouattara, Elysée Rouamba, Uros Milovanovic, Dragan Zurovac, Vladan Milojevic, Goran R. Vracar, Mihona Vasic, Dusan Krivec, Hannah Hodson. Visi neredzamie bērni apvieno septiņas īsfilmas, ko veidojuši pasaulslaveni kinorežisori (Ridlijs un Džordans Skoti (Debesu valstība), Džons Vū (Ar ienaidnieka seju), Spaiks Lī (Malkolms X), Emirs Kusturica (Melns kaķis, balts kaķis), Katja Lunda (Dieva pilsēta), Stefāno Vanerūzo (Pastnieks) un Medhi Čarefs), un tā runā par bērniem pieaugušo pasaulē visdažādākajās zemēs. Tie ir aizkustinoši bērnu portreti no Brazīlijas, Itālijas, Anglijas, Serbijas, Burkinafaso, Ķīnas un ASV. Tie ir ielu bērni, kas vāc metāllūžņus Sanpaulo ielās, sīki zaglēni Neapolē un Serbijas laukos..
Mūzikls | : |1420    10.01.2012

Galvenajās lomās: Nicolas Cage, Adam Beach, Peter Stormare, Noah Emmerich, Mark Ruffalo, Brian Van Holt, Martin Henderson, Roger Willie, Frances O'Connor, Christian Slater. Vai svarīgs noslēpums var būt tā vērts, lai paša rokām nogalinātu draugu? Kara noslēpums, no kā atkarīgs tik daudz? Kad Otrā pasaules kara laikā jūras kājniekam Džo Endersam tika uzdots rūpēties par to, lai slepenais kods nenonāktu ienaidnieku japāņu rokās, viņš to saprata kā pavēli aizsargāt šifrētāju dzīvību līdz pēdējam. Jo līdz šim japāņi viegli tikuši galā ar visiem vissarežģītākajiem slepeno radiogrammu šifriem. Bet šoreiz ir izmantots kas ļoti īpašs – izzūdošā navaho indiāņu valoda. Taču tad pavēle tika precizēta – nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut, lai šifrētājs nonāktu ienaidnieka rokās dzīvs....
Asa sižeta | : |3600    10.01.2012

Galvenajās lomās:Džils Belovs, Treisija Spiridakos, Kamilla Salivana u.c. Ik gadu Helovīna laikā mazu ciematu meža vidū apciemo nežēlīgs goblins. Ko viņš vēlas? Nogalināt ikvienu savā ceļā! Kas sastaps briesmoni, tam žēlastības nebūs! Kurš viņu satiks, ies bojā, bet kurš izglābsies?.
Šausmu Filmas | : |4784    10.01.2012

Galvenajās lomās: Tim Allen, Kirstie Alley, Jay O. Sanders, Michael Lerner, Wayne Knight, Larry Miller, Miguel A. Núñez Jr., Megan Cavanagh, John Pyper-Ferguson, Carrie Preston. Bredam un Karolīnai Sekstoniem naudas netrūkst, bet jūtu dzīvē gan pārāk labi neklājas. Šķiršanos pāris nevar atļauties, jo, pateicoties grāmatveža vēlmei iedzīvoties svešā mantā, abi ir izvairījušies no nodokļu maksāšanas. Kad nodokļu inspektori par abiem izrāda lielāku interesi, lauleņi lepno dzīvokli iemaina pret klusu rančo dziļi laukos, kur uzdodas par kādas fermeru ģimenes sen neredzētajiem radiniekiem. Lai nevienam nerastos aizdomas, abi baltrocīši spiesti tēlot laimīgu pāri un laukos bezdarbībā nevar sēdēt: ir jāslauc kazas, jāapar lauki, jānovāc siens un jāvāra zupa.
Komēdijas | : |2507    10.01.2012

Galvenajās lomās:'Kaņepju Brāļi Pictures'' Filmas Cietais Rieksts parodija
Parodiju | : |16292    10.01.2012

Galvenajās lomās: Steve Carell, Anne Hathaway, Alan Arkin, James Caan, Bill Murray, Dwayne Johnson, Terence Stamp, Terry Crews, David Koechner, Patrick Warburton. Apveltīts ar neticamu talantu salaist dēlī visu, kam pieskaras, aģents 86 - Maksvels Smārts aizvada savas dienas veicot kantora žurkas pienākumus drošības organizācijā CONTROL un, apjūsmojot organizācijas slavenāko slepeno misiju aģentu 23. Kad CONTROL birojs tiek pakļauts teroristiskās organizācijas KAOS uzbrukumam un, līdz ar to, CONTROL aktīvie aģenti nokļūst aizdomās par sadarbošanos ar pretiniekiem, par lielu prieku sev un par lielām galvassāpēm viņa partnerei - aģentei 99, Smārts tiek nosūtīts īpašā misijā uz Krieviju.
Ar subtitriem Lat.val | : |2555    10.01.2012

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Skrulll
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений