Filmas online - Filmas Latviešu val,Komēdijas,dramma,fantastika,speles
???????


Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 120 121 122 123 124 ... 131 132 »


Galvenajās lomās: Dylan Walsh, Julian McMahon, Joely Richardson. Šons un Kristians ir elitāri divi plastikas ķirurgi, kas veic vissarežģītākās un arī dārgākās plastiskās operācijas saviem klientiem. Viņi ir arī draugi, neskatoties uz pilnīgi dažādo dzīves uztveri - Šons ir nesavtīgs ģimenes cilvēks, savukārt Kristians - materiālists, dzīves baudītājs un brunču mednieks.
Seriāli | : |2588    15.01.2012

Galvenajās lomās: Russell Crowe, Abbie Cornish, Albert Finney, Freddie Highmore, Rafe Spall, Archie Panjabi, Richard Coyle, Ben Righton, Patrick Kennedy, Ali Rhodes, Daniel Mays. Makss Skinners ir viens no Londonas labākajiem biržas brokeriem, kurš pēc sava tēvoča nāves manto nelielu vīna darītavu Provansā, kur ir pavadījis savu bērnību. Saules apspīdētā māja ar aizaugušu dārzu vīnogulāju ielokā atsauc atmiņas par tēvoci - vīnu un sieviešu pazinēju. Taču Makss, nebūdams nemaz sentimentāls pēc dabas, plāno īpašumu pārdot, bet vīna garša, iemīlēšanās un nez no kurienes uzradusies tēvoča ārlaulības meita maina viņa dzīves plānus..
Romantiskās | : |3857    14.01.2012

Galvenajās lomās: Ice Cube, Mike Epps, Tommy Flanagan, Carmen Chaplin, Eva Mendes, Valarie Rae Miller, Anthony Giaimo, Jeff Chase, Roger Guenveur Smith, Gino Salvano. Viens - profesionāls slepkava, otrs - neizdevies krāpnieks. Bet, ja pievienojam šim "kokteilim" neveiksmīgu briljantu zādzību un nozaudētu laimīgo loterijas biļeti, jums kļūs skaidrs viss par Bendžaminu..
Asa sižeta | : |2315    14.01.2012

Galvenajās lomās: Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White, Isabel Lucas, John Benjamin Hickey. Pēc sakāves, Deceptikoni atkal atgriežas uz Zemes, lai saņemtu gūstā Semu Vitvikiju (Shia LaBeouf). Pēc nonākšanas gūstā, jaunais varonis uzzina patiesību par transformeru izcelsmi. Cilvēces glābšanas misijā iesaistās Optims Prims, kurš sapulcina starptautiska mēroga armiju..
Piedzīvojumu | : |13973    14.01.2012

Galvenajās lomās: Abbie Cornish, Ben Whishaw, Paul Schneider, Kerry Fox, Edie Martin, Thomas Brodie-Sangster, Claudie Blakley, Gerard Monaco, Antonia Campbell-Hughes, Samuel Roukin. 19. gadsimta sākums, Londona. Jauns britu dzejnieks Džons Kītss uzsāk slepenu mīlas dēku ar kaimiņu meiteni Fanniju Braunu. Kopā viņus saved Kītsa jaunākā brāļa slimība. Džonu aizkustina jaunās meitenes rūpes par viņa brāli, un viņš piekrīt meitenei pasniegt dzejas stundas. Par spīti Fanijas mātes centieniem šo savienību izjaukt, abi mīlnieki tiek ierauti neaprakstāmu jūtu pasaulē. Taču par to spēcīgāks izrādās Kītsa traģiskais liktenis..
Romantiskās | : |1937    14.01.2012

Galvenajās lomās: Uma Thurman, Meryl Streep, Bryan Greenberg, Jon Abrahams, Adriana Biasi, David Younger, Palmer Brown, Zak Orth, Annie Parisse, Aubrey Dollar. "Mans mīļākais mīļākais" ir smalka romantiska komēdija par 37 gadus vecu karjeristi no Manhetenas Rafi (Uma Tūrmane), kas tikko izšķīrusies un to, kas notiek, kad viņā iemīlas talantīgs 23 gadus vecs mākslinieks no Bruklinas Deivs (Braiens Grīnbegs)..
Romantiskās | : |2437    14.01.2012

Galvenajās lomās: Sean Maguire, Kevin Sorbo, Carmen Electra, Ken Davitian, Diedrich Bader, Method Man, Jareb Dauplaise, Travis Van Winkle, Phil Morris, Jim Piddock. Iepazīstieties, spartieši plakātsViņu vairs nav 300, bet, neskatoties uz to, varonīgais spartiešu karalis Leonīds ir pieņēmis persiešu izaicinājumu un ved kaujā salašņu grupu, kurā ir 13 spartieši. Sacenšoties dažādās realitāšu šovu disciplīnās ar neparedzamajiem persiešiem un viņu pavēlnieku Kserksu, kurš izskatās aizdomīgi līdzīgs Borata producentam Azmatam Bagatovam, Leonīds pat vēl nenojauš par slēptajām persiešu rezervēm - ne Rēgu bruņinieku un Rokiju Balboa, ne Transformeriem un kupraino Parisu Hiltoni..
Ar subtitriem Lat.val | : |4372    14.01.2012

Galvenajās lomās:Harrison Chad, George Carlin,Brad Garrett. Pirms kļūt par džungļu karali, Tarzāns bija neveikls mazulis, kurš vienkārši centās pielāgoties. Kad kāds Tarzāna nedarbs pakļauj briesmām visu saimi, viņš nolemj, ka ģimenei būs labāk bez viņa....
Multfilmas | : |6358    13.01.2012

Galvenajās lomās: Džeisons Stethems, Ben Foster, Donald Sutherland, Tony Goldwyn, Jeff Chase, Mini Anden, James Logan, Eddie J. Fernandez, Joshua Bridgewater, John McConnell. Ja jums nepieciešams "ko nokārtot”, zvaniet Arturam... Artūrs Bišops ir augstas klases killeris, saukts par „mehāniķi”. Savā darbā Bišops ir aukstasinīgs perfekcionists, bet tad tiek nogalināts viņa skolotājs Harijs, un „mehāniķis” zaudē absolūto atsvešinātību, alkdams atriebties. Situācija kļūst sarežģīta, kad Bišopam palīgos piesakās Harija dēls, kurš vēlas apgūt killera arodu. Tā izveidojas ārkārtīgi bīstama un efektīva partnerība, bet tuvojoties mērķim abus sabiedrotos sāk vajāt asiņainās pagātnes ēnas..
Asa sižeta | : |6055    13.01.2012

Galvenajās lomās: Milla Jovovich, Ali Larter, Wentworth Miller, Kim Coates, Shawn Roberts, Sergio Peris-Mencheta, Spencer Locke, Boris Kodjoe, Sienna Guillory, Kacey Barnfield. Ceturtā filma, kuras scenārijs balstīts uz video spēles "Nezūdošais ļaunums" motīviem, uzņemta 3D versijā.Pasaulē, kuru izpostījis nāvējošais vīruss, Alise turpina savu ceļojumu, lai atrastu izdzīvojušos un nogādātu tos drošībā. Viņas cīņa pret Umbrella Corparation sasniegusi jaunas virsotnes, bet Alise saņem negaidītu palīdzību no sena drauga. Viņi dodas uz Losandželosu, bet šis ceļojums draud beigties nāvējošā slazdā..
Piedzīvojumu | : |6466    13.01.2012

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Skrulll
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений