???????


Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 120 121 122 123 124 ... 133 134 »


Galvenajās lomās: Jennifer Aniston, Deborah Rush, Mike White, John Carroll Lynch, Jake Gyllenhaal, Zooey Deschanel, John C. Reilly. Apburošā Džastina nīkst mazā pilsētiņā, vīlusies slinkajā vīrā, garlaicīgājā darbā un nelaimīgajā liktenī. Bet viss mainās, kad viņa sastop radniecīgu dvēseli - Jaunu skaistuli Holdenu, kurš jau sen strādā blakus viņai. Vētrainais romāns pārvērš viņas dzīvi, bet pamazām kaisle pārvēršas apsēstībā, un romantika - par bīstamu sazvērestību. Džastina saprot, ka ir ielaidusies riskantā un neparedzāma spēlē..
Romantiskās | : |2707    16.01.2012

Galvenajās lomās: Donnie Wahlberg, Beverley Mitchell, Franky G, Tobin Bell, Shawnee Smith, Erik Knudsen, Glenn Plummer, Emmanuelle Vaugier, Tim Burd, Dina Meyer. Detektīvs, izmeklējot asiņainu slepkavību, nojauš, ka to paveicis Zāģis - ar fenomenālu prātu un nežēlību apveltītais slepkava, kurš vienmēr pamanās nozust, aiz sevis atstājot mirušos un to ķermeņu daļas. Detektīvs nav kļūdījies. Zāģis atkal uzdarbojas. Bet divu, telpā iesprostotu cilvēku vietā, kas meklē rūpīgi nomaskēto izeju, šoreiz ir astoņi. Astoņi svešinieki, kas neapzinās savu saistību viens ar otru, spiesti spēlēt šo spēli uz dzīvību un nāvi....
Šausmu Filmas | : |7398    16.01.2012

Galvenajās lomās: Daniels Redklifs, Emma Watson, Rupert Grint, Bill Nighy, Richard Griffiths, Harry Melling, Julie Walters, Bonnie Wright, Ian Kelly, Michelle Fairley. Par Harija, Rona un Hermiones galveno uzdevumu kļūst Voldemorta nemirstības noslēpuma atrašana, kas palīdzētu beidzot uzveikt šo Tumsas valdnieku. Vieniem pašiem, bez savu uzticamo skolotāju palīdzības, viņiem kā vēl nekad ir jābūt vienotiem savā vēlmē uzvarēt. Taču tumšie spēki, kuri svin vienu uzvaru pēc otras, ir saņēmuši pavēli nogādāt pie Voldemorta to vienīgo, kurš joprojām viņam ir visvairāk vajadzīgs - Hariju Poteru..
Ar subtitriem Lat.val | : |17467    15.01.2012

Galvenajās lomās: Adam Sandler, Keri Russell, Courteney Cox, Guy Pearce, Russell Brand, Richard Griffiths, Teresa Palmer, Lucy Lawless, Jonathan Morgan Heit, Laura Ann Kesling. Kad pasakas, kuras stāsti bērniem uz nakti, sāk atdzīvoties - jautrība ir garantēta. Kad tavos spēkos ir šīs pasakas ietekmēt pēc sava prāta - tas ir vēl interesantāk. Bet kad bērni pieliek visas pūles, lai viņu pašu fantāzijas sajauktos kopā ar tavējām - tas jau ož pēc vēl nebijušām nepatikšanām..
Ģimenes filmas | : |6832    15.01.2012

Galvenajās lomās: Morris Chestnut, KaDee Strickland, Eugene Byrd, Johnny Messner, Matthew Marsden, Nicholas Gonzalez, Karl Yune, Salli Richardson-Whitfield, Andy Anderson, Nicholas Hope. Zinātnieku ekspedīcija tiek nosūtīta uz Borneo džungļiem, lai uzmeklētu orhideju, kura varētu radīt apvērsumu medicīnā. Tiek pieņemts, ka ar šī zieda palīdzību cilvēce beidzot varētu iegūt nemirstību un mūžīgu jaunību..
Šausmu Filmas | : |6233    15.01.2012

Galvenajās lomās: Leslie Nielsen, Priscilla Presley, O.J. Simpson, Ricardo Montalban, George Kennedy, Susan Beaubian, Nancy Marchand, Raye Birk, Jeannette Charles, Ed Williams. Leitnants Frenks Drebins ir lempīgs izmeklētājs no policijas nodaļas. Pilsētā ierodas Anglijas karaliene Elizabete II un Vinsens Ludvigs plāno noslepkavot viņu ar beisbolista palīdzību, kam izskalotas smadzenes..
Komēdijas | : |6413    15.01.2012

Galvenajās lomās: Hilary Duff, Adam Lamberg, Clayton Snyder, Hallie Todd, Robert Carradine, Jake Thomas, Ashlie Brillault, Alex Borstein, Yani Gellman, Brendan Kelly. Pabeiguši vidusskolu, jaunieši dodas ceļojumā uz Romu, tai skaitā arī Lizija. Nonākot Romā, Lizija satiek tur vietējo popzvaigzni septiņpadsmitgadīgo Paulo. Lizijai viņš iepatīkās un viņa vēlas satikties ar Paulo, bet ir problēma, jo skolas direktors ir aizliedzis, bez viņa atļaujas klīst pa Romu. Izrādās, ka Lizija ir ļoti līdzīga Paulo draudzenei, un prese viņu notur par Izabellu..
Ģimenes filmas | : |6145    15.01.2012

Galvenajās lomās:Keita Bosvorta, Tofers Greiss, Džošs Duhamels u.c. Rozālija, viesmīle no mazpilsētas, laimē iespēju piedalīties TV šovā „Randiņš ar zvaigzni” un tikties ar Holivudas superzvaigzni Tedu Hamiltonu. Meitenei tas ir lielākais notikums viņas mūžā, bet slavenajam aktierim - laba izdevība atspēkot negatīvos rakstus presē un parādīt, ka viņš nemaz nav tāds vieglprātīgs uzdzīvotājs un brunču mednieks, kā par viņu runā..
Komēdijas | : |1616    15.01.2012

Galvenajās lomās: Briana Evigan, Rumer Willis, Carrie Fisher, Teri Andrzejewski, Adam Berry, Megan Wolfley, Robert Belushi, Marie Blanchard, Zack Garrett, Margo Harshman, Jamie Chung. Vairākas draudzenes no Theta Pi studenšu biedrības ballītē nežēlīgi izjoko kādu puisi. Joks izpaužas tā, ka it kā puiša vainas viena no biedrības meitenēm mirst. Tomēr šis "nevainīgais” joks puisi iedzen izmisuma strupceļā un prāta aptumsumā. Viņš pa īstam nogalina to pašu meiteni, kura, viņam nezinot, ir dzīva... Meiteņu biedrības māsas nolemj piesegt šo traģēdiju un aizmirst to..
Šausmu Filmas | : |4596    15.01.2012

Galvenajās lomās: Ben Affleck, Sandra Bullock, Maura Tierney, Steve Zahn, Blythe Danner, Ronny Cox,Michael Fairman. Pedantiskais Bens jau ir ceļā uz savām kāzām, kad visus plānus izjauc dabas katastrofa. Tuvojošās vētras dēļ tiek atcelts viņa lidmašīnas reiss un vīrietis ir spiests stopēt automašīnas. Ceļā viņš iepazīstas ar ekscentrisko Sāru, un neprātīgi piedzīvojumi var sākties! Lai gan Bens un Sāra ir pilnīgi pretstati, savstarpējais pievilkšanās spēks ir nepārvarams..
Romantiskās | : |3217    15.01.2012

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Skrulll
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений