Filmas online - Filmas Latviešu val,Komēdijas,dramma,fantastika,speles
???????


Online: 31
Viesi: 30
Lietotāji: 1
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 120 121 122


Galvenajās lomās: Chad Michael Murray, Paris Hilton, Elisha Cuthbert, Brian Van Holt, Jared Padalecki, Jon Abrahams, Robert Ri'chard, Dragicia Debert, Thomas Adamson, Murray Smith Seši jaunieši dodas uz koledžas futbola komandas spēli un viņu sākotnēji iecerētais izklaides brauciens iegūst pavisam citu nokrāsu, kad draugi nolemj pārnakšņot kempingā. Pēc tam, kad viņu vakaru iztraucē noslēpumains mašīnas šoferis, no vakara omulīgās atmosfēras vairs nav ne vēsts. No rīta viņi atklāj, ka kāds ar nodomu sabojājis viņu mašīnu un pieņem vietējo iedzīvotāju piedāvāto palīdzību nokļūt tuvākajā pilsētiņā Embrousā. Tur viņu uzmanību piesaista Trūdijas vaska figūru muzejs, kurā izstādītās vaska figūras izskatās gluži kā dzīvas. Drīz viņi atklāj, ka vaska figūru izskatam ir šausminošs iemesls….
Šausmu Filmas | : : |7738    

Galvenajās lomās: Erica Leerhsen, Henry Rollins, Texas Battle, Aleksa Palladino, Daniella Alonso, Steve Braun, Matthew Currie Holmes, Crystal Lowe, Kimberly Caldwell, Wayne Robson. Atvaļināts armijas pulkvedis Deils Mērfijs vada pēcapokalipsi - simulējošu realitātes šovu, kura dalībniekiem ir jāizdzīvo nomaļā un pamestā Rietumvirdžīnijas nostūrī. Brīdi vēlāk visi saprot, ka viņi ir kļuvuši par iedzimtas kanibālu ģimenītes mērķi un nākamo pusdienu kandidātiem, un šovs pārvēršas par īstu murgu..
Šausmu Filmas | : : |11490    

Galvenajās lomās: Eddie Murphy, Cedric the Entertainer, Kristen Wilson, Raven-Symoné, Kyla Pratt, Lil' Zane, Denise Dowse, James Avery, Elayn J. Taylor, Andy Richter, Kevin Pollak Dūlitla spēja sarunāties ar dzīvniekiem liek viņam iet pretī laikam, lai cirka lācī atmodinātu neatvairāmu mīlnieku, kurš savaldzinātu pie savas apdraudētās sugas pederošu lāču jaunkundzi. No viņa veiksmes vai neveiksmes ir atkarīgs meža un tā iemītnieku liktenis..
Ģimenes filmas | : : |6723    

Galvenajās lomās:Jennifer Lopez, Antonio Banderas, Martin Sheen Lorena ir amerikāņu laikraksta Chicago Sentinel reportiere. Kārtējais redakcijas uzdevums atved viņu uz meksikāņu pierobežas pilsētiņu Huarezu, kur Lorenai pašai ir jāizmeklē kādas fabrikas darbinieču neatklāto slepkavību sēriju. Izmeklēšanas procesā Lorena uzzina, ka upuru skaits ir pārsniedzis simtu. Lai uzzinātu vairāk, viņa nolemj iefiltrēties vietējās fabrikas strādnieču vidē, kas vēlāk apdraudēs viņas dzīvi....
Drāma | : : |2336    

  Smurfi
Galvenajās lomās: Hank Azaria, Neil Patrick Harris, Jayma Mays, Sofía Vergara, Tim Gunn, Madison McKinley, Meg Phillips, Julie Chang Ļaunais burvis Gargamelis padzen smurfus no viņu ciemata un viņi ir spiesti izmantot tuneli, lai nokļūtu mūsu pasaulē. Šis tunelis atveras tikai reizi zilmēnesī. Pa to smurfi vienā rāvienā nokļūst pašā Manhetenas sirdī. Tur viņiem jācenšas uzburt zilais mēness, lai nokļūtu atpakaļ mājās, pirms viņi krituši Gargameļa ķetnās.
Ģimenes filmas | : : |35150    
1-10 11-20 ... 1191-1200 1201-1210 1211-1215

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Skrulll
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. | Rhobarkr
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений