???????


Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 120 121 122 123 124 ... 134 135 »


Galvenajās lomās: Nicole Kidman, Hugh Jackman, Shea Adams, Eddie Baroo, Ray Barrett, Tony Barry, Jamal Bednarz-Metallah, Damian Bradford, Bryan Brown, Nathin Butler, Tara Carpenter, Rebecca Chatfield. Angļu aristokrāte Sāra Ešlija ceļo uz tālo kontinentu, kurā viņu gaida mantojums – rančo, kura apmēri līdzinās vidējam Savienoto Valstu štatam. Viņas īpašumu un ganāmpulkus iekārojuši citi kaimiņu zemju īpašnieki. Lai glābtu savus īpašumus, Sārai priekšā šķietami neiespējams uzdevums - pārdzīt 1500 lopu ganāpmulku. Visai negribīgi viņa pieņem vietējā iedzīvotāja palīdzību (Hugh Jackman) un sākas viņu kopīgais ceļojums pa brīnumskaisto un cilvēces neskarto zemi. Bet tikmēr viņu galamērķi Darvinas pilsētu jau sākušas bombardēt japāņu aviācijas lidmašīnas, kas uzbrukušas Pērlhārborai..
Ar subtitriem Lat.val | : |2695    23.01.2012

Galvenajās lomās: Kriss Roks, Kerija Vašingtone, Džīna Toresa. Baņķierim Ričardam ir viss: veiksmīga karjera, apburoša sieva un divi jauki bērni. Ir tikai viena nelaime - viņam viss ir apnicis! Domas par citām sievietēm viņam liekas nekaitīgas līdz brīdim, kad viņš sastop savu seno paziņu - seksīgo un brīvdomīgo Nikiju. Un sākas īstas kaķa un peles medības, kas izklaidē Ričardu un pārbauda viņa laulības stiprumu..
Romantiskās | : |2861    22.01.2012

  Šreks
Galvenajās lomās: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, John Lithgow, Vincent Cassel, Peter Dennis, Clive Pearse, Jim Cummings, Bobby Block, Chris Miller. Jums nebūs bijusi izdevība satikt Šrekam līdzīgu varoni - mīļu briesmoni, kurš spoži radīja jaunu kino fenomenu, aizraujot visas pasaules iztēli ar visu laiku dižāko pasaku! Izdzīvojiet katru Šreka drosmīgās daiļās princeses Fionas glābšanas pasākuma soli kopā ar viņa mīļo, bet skaļo ēzelīti un skatieties, kā viņš atgūst varu pār iemīļoto dūksnāju no viltīgā Lorda Farkada..
Multfilmas | : |58801    21.01.2012

Galvenajās lomās: Alex Vincent, Jenny Agutter, Gerrit Graham, Christine Elise, Brad Dourif, Grace Zabriskie, Peter Haskell, Beth Grant, Greg Germann, Raymond Singer. Endijs ir zēns, kurā savulaik centās iemiesoties lelle, vārdā Čakijs. Viņš ir nonācis pie audžuvecākiem, un viņam joprojām rādās murgi. Savukārt uzņēmums, kas ražo rudmatainās lelles, vēlas uzspodrināt savu reputāciju un nolemj atjaunot Čakiju no tā, kas palicis pāri no lelles. Tā viņi vēlas pierādīt, ka Čakijs nevienu neapdraud, bet iznāk gluži pretēji. Tagad Endijam atkal jāsastopas ar rudmataino mošķi, kas stingri apņēmies iemiesoties zēna ķermenī..
Šausmu Filmas | : |12141    21.01.2012

Galvenajās lomās: Sean Bean, David Thewlis, Jim Carter, Peter Davison, Alun Armstrong, John McEnery, Eleanor Bron, Peter Cook, Adrian Ross Magenty, Alan Cumming. Melnais Skaistulis ir brīnumains tīrasiņu zirgs – viscaur melns, bez ne viena plankumiņa. Tomēr liktenis, kas viņam ir lemts, nebūt nav no vieglajiem. Viņš ceļo no vienām mājām uz otrām, no viena saimnieka pie nākamā. Daži no viņiem ir jauki un laipni cilvēki, bet citi cenšas savaldīt dumpīgo zirgu ar visai nežēlīgām metodēm..
Ģimenes filmas | : |6637    21.01.2012

Galvenajās lomās: Don Rickles, George Kennedy, Justin Cooper, Betty White, Brian Doyle-Murray, Scott `Carrot Top` Thompson, Dwier Brown, Heidi Swedberg, Keith Reece, Jacqueline Steiger. Misteram Vilsonam dzimšanas diena! Un ciemos gatavojas ierasties arī kāds neaicināts viesis! Misteram Vilsonam ir tikai viena vēlēšanās, taču kvēla – kaut Denisam būtu kāds cits, ko mocīt! Un viņa lūgšanas tiks atbildētas – pie mīļotā mazdēla ierodas vectēvs!.
Komēdijas | : |4538    18.01.2012

Galvenajās lomās: Martin Lawrence, Luke Wilson, Peter Greene, Dave Chappelle, Nicole Ari Parker, Graham Beckel, Robert Miranda, Olek Krupa, Saverio Guerra, Richard C. Sarafian. Pirms pāris gadiem Mailzs Logans ar saviem palīgiem nozaga vērtīgu briljantu, bet toreiz viņu iegāza paša biedrs. Mailzs toreiz paspēja paslēpt dimantu kādā jaunceltnē pirms viņu notvēra. Tagad viņs atkal ir uz brīvām kājām, bet šo gadu laikā daudz kas ir mainījies. Vieta, kur tika paslēpts briljants, tagad izrādās ir galvenā policijas ēka, un nu Mailzs mēģina iekļūt policijas iecirknī. Kad kā picu piegādātājam viņam tas neizdodas, Mailzs nolemj maskēties kā policists..
Asa sižeta | : |8855    18.01.2012

Galvenajās lomās: Charlie Sheen, Cary Elwes, Valeria Golino, Lloyd Bridges, Kevin Dunn, Jon Cryer, William O'Leary, Kristy Swanson, Efrem Zimbalist Jr., Bill Irwin. Pilotam Trūperam tiek lūgts atgriezties armijā, lai izpildītu kādu īpašu uzdevumu. Viss nemaz nav tik vienkārši, kā sākumā liekas- aerokompānijas īpašnieks mēģina izgāzt operāciju. Ar to vēl nav gana - Trūpers un viņa sāncensis ir iemīlējušies vienā sievietē!.
Asa sižeta | : |7212    18.01.2012

Galvenajās lomās:Edijs Mērfijs, Arsenio Hols, Džeimss Ērls Džounss, Šari Hedlija Zamundas valstiņas princis sev meklē ideālu princesi. Un tādu viņš nolēmis atrast Amerikā, kur ierodas inkognito. Taču modernās Amerikas lielpilsētas dzīve izlutinātajam, taču naivajam princim ir tikpat nesaprotama kā amerikānietes. Bez jocīgiem pārpratumiem neiztikt!.
Komēdijas | : |3609    18.01.2012

Galvenajās lomās: Brian O'Halloran, Jeff Anderson, Rosario Dawson, Brian O'Halloran, Jason Mewes, Kevin Smith, Jake Richardson, Ethan Suplee, Rachel Larratt, Shannon Larratt, Jennifer Schwalbach Smith, Ben Affleck. Pagājuši jau vairāki gadi kopš Dante un Rendels atvēra savu veikaliņu. Taču vienudien veikaliņš nodeg un tā īpašnieki ir spiesti meklēt darbu citur. Danta dzīve ir gājusi uz augšu - viņam ir līgava. Taču Dante saprot, ka patiesībā viņš mīl savu darba devēju Bekiju. Viss sāk iet juku jukām..
Komēdijas | : |2492    16.01.2012

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Skrulll
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений