???????


Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 120 121 122 123 124 ... 137 138 »


Galvenajās lomās:Roberts Džons Bērks,Mario Makado,Remija Raiena Hernandeza,Džodija Longa,Džons Pozijs,Rips Torns. Robokopa izveidotāji uzskata, ka viņš kļuvis pārāk neatkarīgs, pārāk neparedzams, pārāk... cilvēcīgs. Viņš ir kļuvis par traucēkli, kad nostājas to Detroitas iedzīvotāju pusē, kas nepiekrīt pamest savas mājas, lai dotu vietu jaunai ultramodernai pilsētai Delta. Tāpēc Robokopa apcietināšanai izdots orderis, viņš no noziedznieku vajātāja kļuvis par noziedznieku vajāto.. Robokopa izveidotāji uzskata, ka viņš kļuvis pārāk neatkarīgs, pārāk neparedzams, pārāk... cilvēcīgs.
Asa sižeta | : |4665    01.02.2012

Galvenajās lomās:Naomi Watts, Tim Roth, Michael Pitt, Brady Corbet, Devon Gearhart... Džordžs, Anna un viņu dēls ierodas pavadīt brīvdienas vasaras mājā pie ezera. Viņi norunā ar kaimiņiem tikties nākamajā rīta golfa spēlē. Ir brīnišķīga diena. Anna gatavo pusdienas, bet viņas vīrs un dēls dodas uz ezeru izmēģināt laivu. Rāmo dienu iztraucē kāds pieklājīgs jaunais cilvēks Pīters, kurš it kā ieradies no kaimiņu mājām aizņemties olas.
Šausmu Filmas | : |4300    31.01.2012

Galvenajās lomās: Ewan McGregor, Albert Finney, Billy Crudup, Jessica Lange, Helena Bonham Carter, Alison Lohman, Robert Guillaume, Marion Cotillard, Matthew McGrory, David Denman. Mazajam Vilam vakara pasaku vietā tēvs stāstījis daudz dažādu notikumu no savas vētrainās un brīnumainās dzīves. Pieaudzis Vils saprot, ka brīnišķīgie notikumi bijuši vien tēva fantāzijas augļi un nespēj slēpt dusmas un aizvainojumu, kartējot reizi dzirdot tēvu citiem lielāmies par milzīgo zivi, kuru noķert iespējams, ēsmas vietā lietojot zelta gredzenu.
Piedzīvojumu | : |2747    31.01.2012

Galvenajās lomās:Sofija Marsē, Džūlija Depardjē, Marija Gilēna, Maija Sansa. "Slepenās aģentes" ir aizraujošs stāsts par 2.Pasaules kara beigu posmu, kas balstīts uz patiesiem notikumiem par piecām drosmīgām sievietēm. Ir 1944.gada maijs, tuvojas kara izšķirošās kaujas. Piecas sievietes, ar pašaizliedzīgo Luīzi priekšgalā, dodas bīstamā misijā uz vācu okupēto Franciju, lai pasargātu slepenus plānus, kas palīdzētu īstenot sabiedroto spēku izsēšanos Normandijā. Ik uz soļa aģentes sastopas ar briesmām, dažām misija kļūst liktenīga. Tomēr slepenās aģentes ir gatavas izpildīt misiju godam, pat ja nākas upurēt dzīvību.
Drāma | : |1072    31.01.2012

  Hloja
Galvenajās lomās: Julianne Moore, Amanda Seyfried, Liam Neeson, Max Thieriot, R.H. Thomson, Nina Dobrev, Mishu Vellani, Julie Khaner, Laura DeCarteret, Natalie Lisinska. Katrīna un Deivids ir precējušies, viņiem ir dēls, un viņu dzīve šķiet ideāla. Tomēr kādu dienu, kad Deivids nokavē lidmašīnu un neierodas uz savu dzimšanas dienas ballīti, viņa sievai rodas aizdomas. Domādama, ka vīrs viņu krāpj, Katrīna nolīgst meiteni vārdā Hloja. Hlojas uzdevums ir Deividu pavest...
Drāma | : |3579    31.01.2012

Galvenajās lomās: Hugh Grant, Martine McCutcheon, Liam Neeson, Bill Nighy, Gregor Fisher, Rory MacGregor, Colin Firth, Sienna Guillory, Emma Thompson, Lulu Popplewell, Kris Marshall, Heike Makatsch. Mīlestība ir visapkārt.. Šī ir filma par mīlestību, kurā risinās vairāki savstarpēji nesaistīti stāsti. Sākot ar premjerministru, kurš, būdams vecpuisis, iemīlas vienā no savas komandas sievietēm; līdz rakstniekam, kurš bēg uz Francijas dienvidiem, lai dziedētu salauzto sirdi, bet tomēr atkal iemīlas, līdz kādai precētai sievietei, kura nojauš, ka viņas vīrs pamazām attālinās no viņas; līdz jaunlaulāto pārim, kuram jāiztur pirmie kopdzīves pārbaudījumi...
Romantiskās | : |7917    31.01.2012

Galvenajās lomās: Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Salli Richardson-Whitfield, Willow Smith, Darrell Foster, April Grace, Dash Mihok, Joanna Numata, Abbey. Netālā nākotnē pasaule ir pārdzīvojusi Apokalipsei līdzīgu katastrofu, kad epidēmijas rezultātā gandrīz pilnībā ir iznīcināta cilvēku rase, kādu to mēs pazinām līdz šim. Tagad zemeslodi apdzīvo asinskāri mutanti ar vampīru spējām un dzīvesveidu. Taču cilvēcei ir cerība uz izglābšanos. Šīs cerības vārds ir Roberts Nevils un viņš dzīvo Ņujorkā. Dienā viņš tukšajās pilsētas ielās bezcerīgi meklē izdzīvojušos, bet naktī slēpjas savā mājā, kur cenšas atrast līdzekli, lai pārvērstu mutantus atpakaļ cilvēkos.
Drāma | : |7778    30.01.2012

Galvenajās lomās: Danielle Savre, Matt Cohen, Christine Griffith, Michael Graziadei, Mae Whitman, Renée O`Connor, Tobin Bell, Johnny Simmons, David Gallagher, Lesli Margherita. Filmas centrā ir jauna sieviete, kas jau gadiem cīnās ar savām bailēm no tēla, ko latvieši dēvē par bubuli: mistisku būtni, no kuras baidās bērni, domājot, ka tā apmetusies uz dzīvi viņa skapī vai pagultē. Kā izsakās paši filmas veidotāji: tā veltīta tiem, kas baidījušies no tumsas. Tagad jums būs iemesls to darīt. Filmas varone labprātīgi nokļust psihiatrijas slimnīcā, lai tiktu vaļā no fobijas. Tomēr izrādās, ka šis tēls nemaz nav tik nereāls. "Saw" cienītājiem patiks tas, ka filmā darbojas arī "Saw" galvenais varonis: aktieris Tobins Bells.
Šausmu Filmas | : |8082    30.01.2012

Galvenajās lomās: Arnold Schwarzenegger, Danny DeVito, Kelly Preston, Chloe Webb, Bonnie Bartlett, Trey Wilson, Marshall Bell, David Caruso, Hugh O'Brian, Nehemiah Persoff. Dvīņubrāļi Džūlzs un Vinsents it nemaz nav līdzīgi, turklāt viņi ir izšķirti tūlīt pēc piedzimšanas. Viens ir uzaudzināts uz salas, ideālos apstākļos, otrs atstāts Ņujorkā, likteņa varā. Kad abi uzzina par otra eksistenci, viņi satiekas un kopā dodas meklēt savu māti.
Komēdijas | : |3754    30.01.2012

Galvenajās lomās: Noah Hathaway, Barret Oliver, Tami Stronach, Gerald McRaney, Drum Garrett, Darryl Cooksey, Nicholas Gilbert, Thomas Hill, Deep Roy, Tilo Prückner, Moses Gunn. Filmas notikumu pamatā - vācu rakstnieka Mihaela Endes stāsts. Pēc mātes nāves desmitgadīgais Bastiens dzīvo kopā ar tēvu, ikdiena kā ikdiena, bet zēns nevar samierināties ar smago zaudējumu. Viņš vairāk laika pavada grāmatu pasaulē, jo tad nav jādomā par šīs pasaules pārestībām. Līdz ar to zēns kļuvis par vientuļnieku, viņam nav draugu. Drīzāk jau starp Bastienu un viņa vienaudžiem valda dziļa nesaprašanās, lai neteiktu vairāk. Bastienam bieži vien nākas mukt no citiem zēniem…
Ģimenes filmas | : |15588    30.01.2012

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений