Filmas online - Filmas Latviešu val,Komēdijas,dramma,fantastika,speles
???????


Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 119 120 121 122 123 ... 131 132 »


Galvenajās lomās: Mets Deimons, Greg Kinnear, Eva Mendes, Wen Yann Shih, Pat Crawford Brown, Ray 'Rocket' Valliere, Tommy Songin, Terence Bernie Hines, Cher, Jackie Flynn. Bobs un Valts ir Siāmas dvīņi, kuriem no rokas iet it viss, ko viņi uzsāk – gan burgeru gatavošana, gan hokeja spēle plecu pie pleca padodas labāk!Brāļiem par prātā nav ienācis jebkad šķirties. Kad viens no viņiem dodas dušā, otrs lietusmētelī sēž vannasistabā. Kad vienam ir romantiska tikšanās, otrs tiek pārģērbts pa rotaļu lāci un guļ mīlētājiem blakus..
Komēdijas | : |966    15.01.2012

Galvenajās lomās: Sid Haig, Sheri Moon Zombie, Bill Moseley, William Forsythe, Ken Foree, Matthew McGrory, Leslie Easterbrook, Geoffrey Lewis, Priscilla Barnes, Dave Sheridan. Šausmu filma „Velna atraidītie” ir plašu rezonansi izraisījušās lentes „Tūkstoš līķu māja” turpinājums. Asinis stindzinošā stāsta otrā daļa pēta Doktora Sātana slepkavību kultu, savijot šausmu filmas elementus ar šokējošu mūsdienu kārtības sargu tikumu aprakstu. Alkdams atriebt brāļa slepkavību, šerifs Džons Videls pats lemj tiesu, vajājot Fainerflaju ģimeni. Ar uzticamas komandas, sauktas par Nelabā duetu, palīdzību, viņš pastrādā vienu no baisākajiem noziegumiem cilvēces vēsturē..
Šausmu Filmas | : |2676    15.01.2012

Galvenajās lomās: Sacha Baron Cohen, Emilio Rivera, Gina La Piana, Dana de Celis, Dominic Delesilva, Jacqueline Castro, Jesse Acosta, Mário Aguilar, Gary Baxley, Carlos Ayala. Ali G. neviļus kļūst par bandinieku ļaunā Čenselora plānā: gāzt galveno ministru, kas šobrīd ir pie Lielbritānijas stūres. Tā vietā, lai pazemotu ministru, Ali G ir kļuvis par jaunatnes vēlmju uzklausītāju, kas padara ministru vēl populārāku un tautas mīlētāku..
Komēdijas | : |3992    15.01.2012

Galvenajās lomās: Colin Farrell, Dallas Roberts, Robin Wright, Andrew Chalmers, Ryan Donowho, Asia Vieira, Quancetia Hamilton, Jeff J.J. Authors, Lisa Merchant, Ron Lea, Erik Smith, Harris Allan, Matt Frewer. Nav divu atšķirīgāku zēnu par brīvdomīgi audzināto, agri savu vecāko, dievināto brāli zaudējušo Bobiju un priekšzīmīgu mietpilsoņu atvasi Džonatanu, tomēr abi vēl skolā kļūst par labākajiem draugiem. Pat vairāk – gluži vai par brāļiem, kad Džonatana ģimene pieņem bez tuviniekiem palikušo Bobiju..
Romantiskās | : |3043    15.01.2012

Galvenajās lomās:Method Man,Redman,Obba Babatundé. Stasts par diviem marihuānas piekritējiem Džamalu un Silasu, kuri satiekas koledža, kur bija ieradušies, lai mācītos. Bet mācību vieta viņi izdomā aizvien jaunus pielietojumus marihuānai, piejaucot tai klāt sava mirušā drauga pelnus,kurus uzpīpējot pārādās viņu mirušas biedrs un palīdz viņiem mācības, un pārvērš koledžu par īstu trakomāju. Par spīti visam abi draugi iemanās arī no visām ķezām savdabīga veidā izkulties..
Komēdijas | : |12157    15.01.2012

Galvenajās lomās: Tom Green, Rip Torn, Marisa Coughlan, Eddie Kaye Thomas, Harland Williams, Anthony Michael Hall, Julie Hagerty, Jackson Davies, Connor Widdows, John R. Taylor. Gordons ir animators, kurš caurām dienām zīmē multenes, bet nevienam viņas nav vajadzīgas. Viņš vēlas noslēgt līgumu ar kādu TV šovu, kas izrādītu viņa zīmētās multenes. Tā nu viņš nolemj doties pie paša šova direktora, lai persomnīgi parādītu viņam zīmējumus, protams, pa ceļam Gordons sastopas ar dažnedažādām grūtībām un neveiklām situācijām..
Komēdijas | : |1877    15.01.2012

Galvenajās lomās: Kenan Thompson, Kyla Pratt, Omarion Grandberry, Dania Ramirez, Shedrack Anderson III, Aaron Frazier, Marques Houston, Alphonso McAuley, Keith Robinson, Jermaine Williams, Aaron Carter. Kāda nelaimīga meitene raud pie televizora, jo viņai nav neviena paša drauga. Kad viņas asaras nokļūst uz TV pults, notiek brīnums un no televizora ekrāna izkrīt TV šova varoņi - Resnais Alberts un vairāki viņa draugi. Puiši, kas nekad nav bijuši realitātē, nolemj meitenei palīdzēt atrast īstus draugus. Bet laika tam ir pavisam maz, jo pavisam drīz puišiem jāatgriežas televizorā. Ja vien nenotiek vēl viens brīnums!.
Ģimenes filmas | : |5359    15.01.2012

Galvenajās lomās:Billijs Bobs Torntons,Tonijs Kohs,Lorēna Grēma,Bērnijs Maks,Džons Riters. Nekāds jaukais viņš nav – mūžam piedzēries un rupjš. Un par Salaveci lielveikalā strādā tikai tāpēc, lai vēlāk veikalu aplaupītu. Taču arī šis Santa vēl satiks bērnu, kurš viņam liks saprast, ko īsti nozīmē Ziemassvētki!.
Ziemassvētku Filmas | : |6116    15.01.2012

  Borats
Galvenajās lomās: Sacha Baron Cohen, Ken Davitian, Luenell, Chester, Charlie, Pamela Anderson, Bob Barr, David Corcoran, Carole De Saram, Mitchell Falk. Viņš ir zināms kā Saša Barons Koens, Ali G un Bruno, tagad arī kā Borats. Jagšemaš!Atnāk uz mana filma un atbraukt uz manu valsti arī! Jums patikt! Ja neatnāk uz mana filma un tai nav naudas, sodīt mani ar nāvi..
Komēdijas | : |7623    15.01.2012

Galvenajās lomās: Ryan Phillippe, Abbie Cornish, Joseph Gordon-Levitt, Rob Brown, Channing Tatum, Victor Rasuk, Terry Quay, Matthew Scott Wilcox, Connett Brewer, Timothy Olyphant, Josef Sommer, Linda Emond, Ciaran Hinds, Mamie Gummer, Alex Frost. Seržants Brendons Kings kopā ar draugu Stīvu ir atgriezies no Irākas ar saņemtiem apbalvojumiem. Mazā Teksasas pilsētiņa savus dēlus sagaida kā varoņus. Pēc atgriešanās Brendons cenšas aizmirst kara šausmas un ar visiem spēkiem pūlas integrēties mierīgā dzīvē. Par laimi, viņš saņem lielu ģimenes, draugu un paziņu atbalstu. Kad viss jau šķiet kārtībā, ASV armija, izmantojot dienesta līgumu, sauc Brendonu atpakaļ uz Irāku un viņam nav likumīga pamata atteikties. Taču jauneklis nolemj pretoties pavēlei un līdz ar to riskē sagraut savu dzīvi..
Drāma | : |1761    15.01.2012

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Skrulll
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений