???????


Online: 2
Viesi: 2
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 119 120 121 122 123 ... 133 134 »


Galvenajās lomās: Sean Bean, David Thewlis, Jim Carter, Peter Davison, Alun Armstrong, John McEnery, Eleanor Bron, Peter Cook, Adrian Ross Magenty, Alan Cumming. Melnais Skaistulis ir brīnumains tīrasiņu zirgs – viscaur melns, bez ne viena plankumiņa. Tomēr liktenis, kas viņam ir lemts, nebūt nav no vieglajiem. Viņš ceļo no vienām mājām uz otrām, no viena saimnieka pie nākamā. Daži no viņiem ir jauki un laipni cilvēki, bet citi cenšas savaldīt dumpīgo zirgu ar visai nežēlīgām metodēm..
Ģimenes filmas | : |5923    21.01.2012

Galvenajās lomās: Don Rickles, George Kennedy, Justin Cooper, Betty White, Brian Doyle-Murray, Scott `Carrot Top` Thompson, Dwier Brown, Heidi Swedberg, Keith Reece, Jacqueline Steiger. Misteram Vilsonam dzimšanas diena! Un ciemos gatavojas ierasties arī kāds neaicināts viesis! Misteram Vilsonam ir tikai viena vēlēšanās, taču kvēla – kaut Denisam būtu kāds cits, ko mocīt! Un viņa lūgšanas tiks atbildētas – pie mīļotā mazdēla ierodas vectēvs!.
Komēdijas | : |4059    18.01.2012

Galvenajās lomās: Martin Lawrence, Luke Wilson, Peter Greene, Dave Chappelle, Nicole Ari Parker, Graham Beckel, Robert Miranda, Olek Krupa, Saverio Guerra, Richard C. Sarafian. Pirms pāris gadiem Mailzs Logans ar saviem palīgiem nozaga vērtīgu briljantu, bet toreiz viņu iegāza paša biedrs. Mailzs toreiz paspēja paslēpt dimantu kādā jaunceltnē pirms viņu notvēra. Tagad viņs atkal ir uz brīvām kājām, bet šo gadu laikā daudz kas ir mainījies. Vieta, kur tika paslēpts briljants, tagad izrādās ir galvenā policijas ēka, un nu Mailzs mēģina iekļūt policijas iecirknī. Kad kā picu piegādātājam viņam tas neizdodas, Mailzs nolemj maskēties kā policists..
Asa sižeta | : |7915    18.01.2012

Galvenajās lomās: Charlie Sheen, Cary Elwes, Valeria Golino, Lloyd Bridges, Kevin Dunn, Jon Cryer, William O'Leary, Kristy Swanson, Efrem Zimbalist Jr., Bill Irwin. Pilotam Trūperam tiek lūgts atgriezties armijā, lai izpildītu kādu īpašu uzdevumu. Viss nemaz nav tik vienkārši, kā sākumā liekas- aerokompānijas īpašnieks mēģina izgāzt operāciju. Ar to vēl nav gana - Trūpers un viņa sāncensis ir iemīlējušies vienā sievietē!.
Asa sižeta | : |6754    18.01.2012

Galvenajās lomās:Edijs Mērfijs, Arsenio Hols, Džeimss Ērls Džounss, Šari Hedlija Zamundas valstiņas princis sev meklē ideālu princesi. Un tādu viņš nolēmis atrast Amerikā, kur ierodas inkognito. Taču modernās Amerikas lielpilsētas dzīve izlutinātajam, taču naivajam princim ir tikpat nesaprotama kā amerikānietes. Bez jocīgiem pārpratumiem neiztikt!.
Komēdijas | : |3051    18.01.2012

Galvenajās lomās: Brian O'Halloran, Jeff Anderson, Rosario Dawson, Brian O'Halloran, Jason Mewes, Kevin Smith, Jake Richardson, Ethan Suplee, Rachel Larratt, Shannon Larratt, Jennifer Schwalbach Smith, Ben Affleck. Pagājuši jau vairāki gadi kopš Dante un Rendels atvēra savu veikaliņu. Taču vienudien veikaliņš nodeg un tā īpašnieki ir spiesti meklēt darbu citur. Danta dzīve ir gājusi uz augšu - viņam ir līgava. Taču Dante saprot, ka patiesībā viņš mīl savu darba devēju Bekiju. Viss sāk iet juku jukām..
Komēdijas | : |2273    16.01.2012

Galvenajās lomās: Leslie Nielsen, Nicollette Sheridan, Charles Durning, Marcia Gay Harden, Barry Bostwick, John Ales, Andy Griffith, Elya Baskin, Mason Gamble, Carlos Lauchu. Ģenerālis Reinkors vēlas iznīcināt pasauli izmantojot raķeti, kuru viņš glabā slepenā bāzē. Lai tas izdotos viņam nepieciešams kompjūtera čips, kuru izgudrojis zinātnes profesors Ukrinskijs. Diks Stīls tiek noskaņots uz pašu ļaunāko. Viņš nolemj sadarboties ar Ukrinskija meitu Veroniku, lai glābtu pasauli..
Komēdijas | : |2254    16.01.2012

Galvenajās lomās: Colin Farrell, Kiefer Sutherland, Forest Whitaker, Radha Mitchell, Katie Holmes, Paula Jai Parker, Arian Waring Ash, Tia Texada, John Enos III, Richard T. Jones. Ko tu dari, kad izdzirdi telefona zvanu, ejot garām telefona būdai? Tu zini, ka zvanītājs ir kļūdījies, bet tomēr instinkts tev liek pacelt klausuli. Zvanošs telefons pieprasa, lai klausule tiktu pacelta, bet kad Stjū atbild uz šādu zvanu, viņš tiek ierauts bīstamā spēlē. Jo zvanītājs apgalvo - ja Stjū noliks klausuli, viņš... mirs..
Asa sižeta | : |2819    16.01.2012

Galvenajās lomās: Brandon Routh, Kevin Spacey, Kate Bosworth, James Marsden, Parker Posey, Frank Langella, Sam Huntington, Eva Marie Saint, Marlons Bando, Kal Penn. Viņš ir atgriezies. Šī gadu tūkstoša varonis. Un tieši laikā, jo piecos gados, kamēr Supermens meklēja savu dzimto planētu, šis tas ir mainījies uz viņa pieņemtās planētas. Luisai Leinai jau ir dēls, līgavainis un Pulicera balva par "Kāpēc pasaulei nevajag Supermenu". Savukārt Leksam Lutoram ir plāns, kas iznīcinās miljoniem, nē, miljardiem dzīvību..
Piedzīvojumu | : |4969    16.01.2012

Galvenajās lomās:Kevins Kostners, Medlina Kerola, Pola Petone, Kelsijs Gremers, Deniss Hopers u.c. Bads Džonsons vienmēr ir bijis ļoti skeptisks par vēlēšanām – tās jau tikai liek justies vienkāršajiem cilvēkiem svarīgākiem, bet patiesībā nemaina neko. Taču, lai izpatiktu savai meitai, šoreiz Bads piedalīsies vēlēšanās, kaut viņam ir pilnīgi vienalga, kurš no prezidenta amata kandidātiem uzvar un kurš zaudē. Taču tad izrādās, ka tieši Bada balss, viņa lēmums par labu vienam vai otram būs izšķirošie!.
Komēdijas | : |1574    16.01.2012

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Skrulll
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений