???????


Online: 4
Viesi: 4
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 119 120 121 122 123 ... 134 135 »


Galvenajās lomās: Jean-Claude Van Damme, Deborah Richter, Vincent Klyn, Alex Daniels, Dayle Haddon, Blaise Loong, Ralf Moeller, Haley Peterson, Terrie Batson, Jackson `Rock` Pinckney. Varonīgais Van Dammes varonis, dūres un kājas vicinādams, dodas atbrīvot sievieti-robotu, kura ir gatava radīt vakcīnu, kas glābtu cilvēci no nāvējošas slimības.
Asa sižeta | : |2870    24.01.2012

Galvenajās lomās: Deivids Duhovnijs, Nataša Makelhone, Madeleina Martina, Madlēna Zima, Evans Handlers. Slavens rakstnieks Henks Mudijs ir nonācis līdz radošajai un personīgajai krīzei. Piecu gadu laikā viņš nav uzrakstījis nevienu rindiņu, zaudējis sievieti, kuru mīlējis un ieslīdējis izvirtībās: marihuāna, alkahols un viendienīgajās attiecībās. Taču viņš nezaudē cerību kādu dienu atgriezt zaudēto ģimeni un atgriezties pie daiļrades.
Seriāli | : |5539    24.01.2012

Galvenajās lomās:Mega Raiena, Omārs Epss, Čārlzs S. Datons u.c. Filma balstīta uz patiesiem notikumiem un stāsta par slavenu sievietei, kas ierakstījusi savu vārdu Amerikas boksa vēsturē, – menedžeri Džekiju Kelenu. Pēc šķiršanās viņa pārceļas uz Losandželosu un nolemj pievērsties Luteram Šovam, huligānam no „kaimiņu kvartāla”, padarot šo dauzoņu par pasaules līmeņa bokseri. Lai palīdzētu jaunajam sportistam ieņemt vietu boksa zvaigžņu pirmajās rindās, Džekija apvieno spēkus ar pieredzējušu treneri, nu jau pensionēto Fēliksu Reinoldsu..
Romantiskās | : |2146    24.01.2012

Galvenajās lomās: Brooke Shields, Christopher Atkins, Leo McKern, William Daniels, Elva Josephson, Glenn Kohan, Alan Hopgood, Gus Mercurio, Jeffrey Kleiser, Bradley Pryce. Ceļojuma laikā notiek kuģa katastrofa. Tajā izdzīvo tikai divi bērni, kas nonāk ārkārtīgi skaistā salā, īstā paradīzē, kur Ričardam un Emelīnai nākas cīnīties par eksistenci vieniem. Pēc dažiem gadiem pieaugot abu pusaudžu draudzīgās attiecības sāk iespaidot abiem pilnīgi neizprotamas jūtas. Bez audzināšanas un sabiedrības aizspriedumiem abi gluži dabiski ļaujas mīlestībai. Drīz vien Emelīna gaida bērnu, nesaprotot, kas ar viņu notiek..
Piedzīvojumu | : |8322    24.01.2012

Galvenajās lomās:Džims Beluši, Kortnija Torna-Smita, Lerijs Džo Kempbels u.c. Sākotnēji sauktas ‘Tētis”, komēdijas „Džima dēļ” centrā ir pusmūža ģimenes tēvs, kuram apkārt ir gandrīz tikai sievietes vien. Bez jautrības neiztikt ikreiz, kad Džims cenšas ieviest mājās savu kārtību, parādīt, kurš tur ir saimnieks. Lai arī viņa sieva mīl kārtību un kontroli it visā, ko dara, tieši Šerila saprot savu vīru tik labi kā neviens. Starp visiem saviem daudzajiem pielūdzējiem šī skaistā sieviete reiz devusi priekšroku tieši Džimam, kurš gan ne tuvu nav ideāls, taču spēj viņu sasmīdināt. Šerila gan reizēm šķendējas par vīra bērnišķību, tomēr novērtē viņa godīgumu, asprātību un nelokāmo uzticību ģimenei.
Seriāli | : |5496    24.01.2012

Galvenajās lomās:Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies. Atguvies slimnīcā pēc ievainojuma, šerifa palīgs Riks Graims atklāj nepatīkamas pārmaiņas - pasaule, kuru viņš līdz šim ir pazinis, ir piedzīvojusi apokalipsei līdzīgu katastrofu - ielās klejo dzīvi miroņi un dzīvi palikušie cilvēki ir spiesti slēpties. Nespēdams atrast savu ģimeni, Riks dodas tās meklējumos - uz pilsētu, kurā, kā runā, esot izveidota izglābto nometne..
Seriāli | : |8012    24.01.2012

Galvenajās lomās: Sean Connery, Laurence Fishburne, Kate Capshaw, Blair Underwood, Ed Harris, Christopher Murray, Ruby Dee, Scarlett Johansson, Daniel J. Travanti, Ned Beatty. Bobijam Ērlam draud nāvessods uz elektriskā krēsla par jaunas meitenes nolaupīšanu un nogalināšanu – noziegumu, kurā Bobijs joprojām neatzīst savu vainu, kaut cietumā pavadīti jau astoņi gadi. Viņam ir atlikusi vairs tikai viena cerība – Hārvardas jurisprudences profesors Pols Ārmstrongs. Ārmstrongam patiesi izdodas noskaidrot, ka apsūdzības pierādījumi ir apšaubāmi, bet atzīšanās no Ērla panākta, viņu sitot. Bet tomēr ir kas tāds, saistīts ar Bobiju, kas nu apdraud pašu Polu un viņa ģimeni....
Drāma | : |1536    24.01.2012

Galvenajās lomās: Hugh Jackman, Evangeline Lilly, Dakota Goyo, Anthony Mackie, Kevin Durand, Hope Davis, James Rebhorn, Marco Ruggeri, Karl Yune, Olga Fonda. Filmas notikumi risinās ne pārāk tālā nākotnē, kurā lielu popularitāti ir ieguvušas boksa cīņas starp cilvēku vadītiem robotiem. Bijušais bokseris, bet tagad kaujas robotu menedžeris Čārlijs, kā pēdējo salmiņu savā īpašumā iegūst novecojušu, bet cīņām ringā ļoti piemērotu un izturīgu robotu, kura uzvaras nodrošina piedalīšanos ne tikai pagrīdes, bet arī valsts līmeņa sacensībās..
Ar subtitriem Lat.val | : |8065    23.01.2012

Galvenajās lomās: Seimons Beikers, Vainona Raidere, Leslija Bibba. Kad Roderiks Blanks saņem elektronisko vēstuli ar visām savām seksuālajām partnerēm, bijušām un nākamajām, viņš, sekodams vēlmēm un ziņkārībai, iemieso realitātē saņemto vēstuli un stiepj gultā katru no saraksta, tikai tādēļ, lai saprastu, ka viss, kas viņam ir vajadzīgs — tā ir mīlestība, un tā pati, pēdējā, iemīļotā — sērijslepkava.
Ar subtitriem Lat.val | : |3109    23.01.2012

Galvenajās lomās:Brūss Villiss, Merila Strīpa, Goldija Houna, Izabella Rosselīnī, Jans Ogivlijs, Sindija Polaka, Adams Storks u.c. Kaprīzā sieva apdraud veiksmīga plastiskā ķirurga karjeru, bet atriebīga mīļākā - ģimeni. Abas sievietes ir pārliecinātas, ka šajā karā uzvarētājas laurus plūks tikai skaistākā un... jaunākā... Plastiskās operācijas seko viena otrai, tomēr abām nav gana - bailes iemantot uz sejas kaut niecīgāko krunciņu tikai pieaug..
Komēdijas | : |2624    23.01.2012

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Skrulll
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений