???????


Online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 119 120 121 122 123 ... 137 138 »


Galvenajās lomās: Jim Fitzpatrick, Jodi Knotts, Quinn K. Redeker, Madeleine Lindley, Corbin Timbrook, John Castellanos, Kim Stanwood, Gracemarie Serafina, Greg Collins, Kurt Paul. Pēc 22 gadiem kad divu brāļu Sema un Dina māti nogalināja dēmons, viņu tēvs pēkšņi pazūd. Dins ierodas pie Sema lai lūgtu palīdzību tēva meklēšanā. Abi brāļi dodas ceļā meklēt tēvu, pa ceļam apkarojot visu pārdabisko, līdz beidzot satiek savu tēvu kurš paziņo ka zin kurš nogalināja viņu māti. 1.-10. sērija
Seriāli | : |7681    02.02.2012

Galvenajās lomās: Džets Lī, Džekijs Čans, Maikls Angarano. Kāds amerikāņu pusaudzis, kas aizraujas ar Honkongas kino un kung-fu klasikas filmām, veic pārsteidzošu atklājumu - viņš atrod senu un leģendāru ieroci, kas piederējis mītiskajam Pērtiķu karalim. Pēkšņi puisis attopas senajā Ķīnā, kur pievienojas bariņam cīņas mākslu speciālistu, kas dodas bīstamā misijā - atbrīvot ieslodzīto Pērtiķu karali..
Piedzīvojumu | : |4377    02.02.2012

  Trase
Galvenajās lomās:Michelle Trachtenberg, Drew Fuller, Paul Rae. Skatoties sacīkšu braucējus trasē, redzot sasniegto ātrumu, jānotic, ka viņi to dara gan ar baudu, gan bezgalīgu spēka sasprindzinājumu. Seju un acis redzēt nevar: tās slēpj aizsargķivere. Tāda ir Ela Šīna dzīve un darbs: viņš ir Lielbritānijas sacīkšu braucēju karalis, uzvarētājs, kas pieveic visas trases… Tomēr tā tas notiek līdz brīdim, kad sākas nesaprašanās ar sponsoru Robinu Keitu.
Asa sižeta | : |2513    02.02.2012

Galvenajās lomās:Will Smith, Charlize Theron, Jason Bateman. Pasaulē ir varoņi... Pasaulē ir supervaroņi... Pārdabiskas spējas cilvēkam vienmēr uzliek milzu atbildību cilvēces priekšā un ne visi to spēj izturēt. Agrāko gadu supervaronis, kas glābis pasauli no briesmām, vārdā Henkoks ir salūzis no slavas nastas un nododas bezpajumtnieka dzīvei, nevēloties nevienam palīdzēt un izvairoties no cilvēkiem. Tomēr, kad kāds sabiedrisko attiecību censonis mēģina pierunāt Henkoku atgriezties slavas zenītā, viņš piekrīt, jo ir iemīlējies uzņēmīgā darboņa sievā...
Ar subtitriem Lat.val | : |5550    02.02.2012

Galvenajās lomās: Harisons Fords, Šons Konerijs, Rivers Fēnikss. Arheoloģijas doktors Indiana Džonss nebūtu viņš pats, ja atkal nedotos dzīvībai bīstamos ceļojumos. Šoreiz atraktīvā dēkaiņa uzdevums ir sameklēt Svēto Grālu un pie viena atrast savu pazudušo tēvu, kura piezīmju grāmatiņā ir atzīmēta meklētā dārguma atrašanās vieta. Ceļojot no Venēcijas uz Berlīni un tālāk līdz Vidējiem Austrumiem, Indianam atkal nākas cīnīties pret nacistiem un ne reizi vien glābt sava ekscentriskā tētuka dzīvību, par sevi paša nemaz nedomājot.
Piedzīvojumu | : |4187    02.02.2012

Galvenajās lomās: Kim Basinger, Chris Evans, Džeisons Stethems, Caroline Aaron, Brenda Ballard, Will Beinbrink, Jessica Biel, Chase Bloch, Chelsea Bloch, Chantille Boudousque, Robin Brenner, Richard Burgi. Kā jūs rīkotos, ja jums piezvanītu pilnīgi svešs cilvēks un izmisīgi lūgtu glābt viņa dzīvību? Vai jūs noliktu klausuli, domādami, ka kāds jūs izjoko? Bet ja nu patiešām pastāv vismazākā iespēja, ka jūs esat zvanītāja vienīgā cerība izglābties? Ko jūs darītu?
Asa sižeta | : |3344    02.02.2012

Galvenajās lomās: Keira Knightley, Ralph Fiennes, Dominic Cooper, Charlotte Rampling, Hayley Atwell, Simon McBurney, Aidan McArdle, Sadie Miller, Richard McCabe, Angus McEwan, Georgia King, Mercy Fiennes Tiffin, Laura Stevely, Kate Burdette, Bruce Mackinnon, Hannah Stokely. Devonšīras hercogiene Džordžiāna Spensere ir viena no 18.gadsimta skandalozākajām personībām. Hercogienes skaistums un harizma padarīja viņu slavenu, bet viņas kaislības, azarts un mīlas dēkas izpelnījās nosodījumu.
Romantiskās | : |4495    01.02.2012

Galvenajās lomās: Džeimss Beluši, Čārlzs Grodins, Hektors Elizondo, Enija De Salvo. Ja veiksmīgs uzņēmējs pazaudē plānotāju ar visām kredītkartēm, skaidru naudu un pat Malibu villas atslēgām, ko tas viņam nozīmē? Tieši to noskaidros Spensers Bārnss, panākumiem bagāts reklāmas speciālists. Taču vislielākās nepatikšanas sāksies tad, kad šīs Spensera mantas nonāks no cietuma izbēgušā Džimmija Dvorska rokās. Džimmijs nav ar pliku roku ņemams zellis, kā nekā viņš lielāko savas dzīves daļu ir pavadījis cietumā! No brīža, kad viņš iegūst Spensera lietas, kardināli mainās viņu abu dzīves.
Komēdijas | : |2840    01.02.2012

Galvenajās lomās: Jane Fonda, Lindsay Lohan, Felicity Huffman, Dermot Mulroney, Cary Elwes, Garrett Hedlund, Hector Elizondo, Dylan McLaughlin, Zachary Gordon, Laurie Metcalf. Reičela ir dumpinieciska pusaudze, kas iekļūstot autoavārijā, lauž pēdējo likumu savas mammas Lilijas Sanfrancisko mājā. Nezinot, ko iesākt ar impulsīvo un trokšņaino meiteni, Lilija aizsūta meitu uz vietu, kur pati zvērējusies nekad neatgriezties - uz savas mammas māju Aidaho. Džordžija nav nekāda tipiskā jaukā un mīļā vecmāmiņa.
Romantiskās | : |7166    01.02.2012

Galvenajās lomās: Džūlija Robertsa, Richard Gere, Joan Cusack, Hector Elizondo, Rita Wilson, Paul Dooley, Christopher Meloni, Donal Logue, Reg Rogers, Yul Vazquez. Skaistulēm mēdz piemist kāds nelāgs niķis - aizbēgt no kāzām. Tieši tā noticis arī ar Megiju, kas iemīlējusies un devusies pie altāra, bet pēdejā mirklī nav izturējusi un aizbēgusi, kad pietrūcis tikai dažu soļu. Šādu izlēcienu varētu piedot un skatīties uz to caur pirkstiem, ja kas tāds būtu atgadījies vienreiz.
Romantiskās | : |5279    01.02.2012

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений