Filmas online - Filmas Latviešu val,Komēdijas,dramma,fantastika,speles
???????


Online: 17
Viesi: 17
Lietotāji: 0
 (Ielikt Video)
Lappuses: « 1 2 ... 119 120 121 122 123 ... 128 129 »


Galvenajās lomās: Glenn Jacobs, Christina Vidal, Michael J. Pagan, Samantha Noble, Steven Vidler, Cecily Polson, Luke Pegler, Rachael Taylor, Penny McNamee, Craig Horner. Neliela noziedznieku grupa tiek nosūtīta pamestas viesnīcas uzkopšanas darbos. Viņi nezina, ka sapuvušajā graustā vientulībā ar saviem murgiem mitinās psihopāts Džeikobs. Nu viņa miers ir iztraucēts. Turklāt grupu pavada policists, kurš pirms četriem gadiem Džeikoba pierē bija ietriecis lodi. Kad viens no nelūgtajiem viesiem tiek nolaupīts, pārējie apvienojas, lai cīnītos ar nežēlīgo slepkavu..
Šausmu Filmas | : |3514    11.01.2012

Galvenajās lomās: Arnold Schwarzenegger, Sinbad, Phil Hartman, Rita Wilson, Robert Conrad, Martin Mull, Jake Lloyd, James Belushi, E.J. De La Pena, Laraine Newman. Hovards ir parasts ierēdnis, kurš mīl savu ģimeni. Ir tikai viena nelaime – tuviniekiem viņam atliek pārāk maz laika. Lai to atlīdzinātu, dienu pirms Ziemassvētkiem viņš dodas sagādāt dēlam viņa sapņu dāvanu – turbo lelli. Taču iepirkšanās pārvēršas trakā odisejā. Izrādās, ka šī rotaļlieta ir ļoti pieprasīta un to vairs nekur nevar nopirkt. Tomēr Hovards ir gatavs cīnīties visiem iespējamiem līdzekļiem..
Ziemassvētku Filmas | : |4985    11.01.2012

  Acs
Galvenajās lomās: Jessica Alba, Alessandro Nivola, Parker Posey, Rade Serbedzija, Fernanda Romero, Rachel Ticotin. Divu gadu vecumā Sidnija kļuva akla. Pavadot ilgus gadus pilnīgā tumsā viņa pacietīgi gaidīja to brīdi, kad atkal spēs redzēt... 18 gadus vēlāk viņas cerības ir piepildījušās - ārsti transplantē Sidnijai donora acs radzeni. Taču drīz Sidnija saskaras ar dīvainu parādību - viņa redz briesmīgus un izkropļotus cilvēkus, ko citi neredz. Un, ieskatoties spoguļattēlā, savas sejas vietā viņai pretī lūkojas sveša meitene....
Šausmu Filmas | : |5519    11.01.2012

Galvenajās lomās: Džims Kerijs, Steve Carell, Carol Burnett, Will Arnett, Seth Rogen, Dan Fogler, Isla Fisher, Jonah Hill, Amy Poehler, Jaime Pressly. Dzīvespriecīgā animācijas filma ``Hortons`` ir stāsts par divām pasaulēm - vienu LIELU un otru ļoti mazītiņu. Iztēles bagāts zilonītis, kas bezrūpīgi vada savas dienas Nūlas džungļos kādu dienu izdzird sīkas balstiņas saucienu no vēja nestas kripatas. Viņam rodas aizdomas, ka uz šīs kripatas ir dzīvība un kādam ir nepieciešama steidzama palīdzība Taču kad viņš pūlas par to stāstīt saviem kaimiņiem, visi domā, ka viņš jocīgs..
Multfilmas | : |10471    11.01.2012

Galvenajās lomās: Tom Cruise, Dakota Fanning, Tim Robbins, Miranda Otto, Justin Chatwin, Rick Gonzalez, Yul Vazquez, Lenny Venito, Lisa Ann Walter, Ann Robinson. Herberta Dž. Velsa klasiskā fantastikas stāsta "Pasauļu karš" modernizētā versija ir tapusi kā zinātniskās fantastikas un piedzīvojumu trillera apvienojums, kurā cilvēces kauja par izdzīvošanu ir attēlota no vienkāršas Amerikāņu ģimenes skatu punkta..
Piedzīvojumu | : |6018    10.01.2012

Galvenajās lomās: Hilary Swank, Imelda Staunton, Patrick Dempsey, Scott Glenn, April L. Hernandez, Mario, Kristin Herrera, Jaclyn Ngan, Sergio Montalvo, Jason Finn. Filma balstīta uz Erīnas Guliveras zinātniski populārās grāmatas, kura to sarakstīja, vadoties pēc pašas pieredzes skolā, ar netradicionālām metodēm strādājot ar grūti audzināmiem pusaudžiem... Stāsts ir par to, kā jauna skolotāja grūti audzināmiem bērniem spēj iemācīt toleranci, iecietību un iedvesmo viņus turpināt izglītību arī pēc vidusskolas....
Drāma | : |2000    10.01.2012

Galvenajās lomās: Toms Henks, Džūlija Robertsa, Philip Seymour Hoffman, Amy Adams, Terry Bozeman, Brian Markinson, Jud Tylor, Hilary Angelo, Cyia Batten, Kirby Mitchell. Apsviedīgais mahinators Čārlijs Vilsons (Tom Hanks) metas uz vienu roku ar korumpētu CIP aģentu (Phillip Seymour Hoffman) un manipulē ar ASV Kongresu, CIP un ārvalstu pārstāvjiem, lai atbalstītu afgāņu dumpiniekus un viņu cīņu pret Padomju Savienību 1980-os gados..
Komēdijas | : |990    10.01.2012

Galvenajās lomās: Jason James Richter, Michael Madsen, Francis Capra, Mary Kate Schellhardt, August Schellenberg, Jayne Atkinson, Mykelti Williamson, Elizabeth Peña, Jon Tenney, Paul Tuerpe. Ir pagājuši divi gadi, kopš Džesijs izglāba vali Villiju. Tagad brīvdienās Džesijs kopā ar saviem audžuvecākiem atkal dodas uz piekrasti, kur redzēti vaļi. Taču abu seno draugu atkalredzēšanos apdraudēs jauna katastrofa – netālu uz sēkļa uzskrējis tankkuģis un no tā izplūstošā nafta draud pazudināt skaisto dabas nostūri un visus tā iedzīvotājus....
Ģimenes filmas | : |3136    10.01.2012

Galvenajās lomās: Jon Heder, Efren Ramirez, Jon Gries, Aaron Ruell, Diedrich Bader, Tina Majorino, Sandy Martin, Haylie Duff, Trevor Snarr, Shondrella Avery. Filmas centrā it kā figurē šis pasīvais puisis Napoleon Dynamite (Džons Heders), kurš daudziem varētu atgādinātu interneta slavenību StarWars Kid. Nemainīga sejas grimase, monotona, iemidzinoša balss, puspievērtas acis un tizlas drēbēs..
Komēdijas | : |868    10.01.2012

Galvenajās lomās: Daveigh Chase, Vanessa Marshall. Lilo ir maza havajiešu meitene. Stičs ir ne pārāk liela radībiņa, kas varētu būt jauks mājdzīvnieks, ja vien nebūtu ģenētisks eksperiments, kas aizbēdzis no citas planētas un nolaidies uz zemes. Lilo ne vien piešķir viņam vārdu, bet arī iemāca ko ļoti svarīgu – prasmi domāt par citiem un rūpēties..
Multfilmas | : |4754    10.01.2012

Sveiki:Гость

Lietotāja vārds:
Parole:
Skrulll
Reklāma  Vienošanās  2013   Kontakti
. |
Uz augšu
looking for love and marriage with russian brides contador de visitas счетчик посещений